problem z zamkiem w schowku, inny kluczyk?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ryba_lucas5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 22, 2007 08:28
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

problem z zamkiem w schowku, inny kluczyk?

Post autor: ryba_lucas5 » czw sie 21, 2008 08:29

witam mam nastepujacy problem mianowicie wymienilem schowek w golfie 4 na nowy ale nie dopasowalem kluczyka jakimś cudem póżniej został on zamknięty kluczykiem ale juz nie idzie go otworzyć moze ma ktos jakiś pomysł jak to zrobić bez kupowania nowego schowka czekam na pomoc
Ostatnio zmieniony czw sie 21, 2008 13:13 przez ryba_lucas5, łącznie zmieniany 1 raz.


rybson

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » czw sie 21, 2008 09:26

Spróbuj włożyć kluczyk i z wyczuciem spróbować otworzyć na "bujanie".. Skoro ktoś go zamknął to pewnie Twoim kluczykiem, a skoro zamknął to i da się otworzyć.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

kapro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 21:20
Lokalizacja: Kamienna Góra

Post autor: kapro » czw sie 21, 2008 11:25

Ja otwierałem i zamykałem swoim kluczykiem od MK4 schowek w nowej Jettcie. Z tego co mi wiadomo to chyba można otworzyć go nawet śrubokrętem, ale sam tego nie próbowałem z braku potrzeby.



Awatar użytkownika
szopek87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 19:43
Lokalizacja: Lublin

Post autor: szopek87 » czw sie 21, 2008 13:08

sprobuj ruszac kluczykiem na wszystkie strony tylko delikatnie i przy tym wyciagaj go w gore jak zamkniety zostal tym kluczykiem to go otworzysz ja swoim kluczykiem kumpla golfa otworzyylem jak tak ruszalem to w pewnym momecie zalapal Powodzonka


nigdy nie jest tak nisko by nie mogło być niżej
7 cali czystej stali a wahacz o asfalt wali :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości