Problem po wjechaniu w kałuże

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » ndz sie 17, 2008 14:30

poka foty tego golfa moze sie skuszę na kupno :food: a o naprawe sie nei martw jakos sobie poradze :hmm:


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

ŁukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 14:26
Lokalizacja: UKTA

Post autor: ŁukaszVirus » ndz sie 17, 2008 14:43

faktycznie moze popatrze za innym elektrykiem, a moze macie kogos na polecenie z mazur okolice pisza mikołajek ??? dziejo szczerze tez mi sie wydaje ze on za glęboko patrzy a to pewnie jakis pierdól... ale a sie tak niestety niznam zeby samemu to zrobic :/


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175178
moje GTI edition...

wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » ndz sie 17, 2008 14:49

ŁukaszVirus, słuchaj a może ten mechanior dąży do tego żeby od ciebie odkupić te auto :chytry:
słuchaj to napewno nic skomplikowanego dla kogoś co na codzień zajmuje sie elektryką samochodową , po prostu postaw gdzieś auto nie do mechanika samochodowego tylko elektryka samochodowego bo to wielka różnica



ŁukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 14:26
Lokalizacja: UKTA

Post autor: ŁukaszVirus » ndz sie 17, 2008 18:57

niewiem czy on chce odkupic moego golfa bo sam sie buja pasacikiem, a masz racje to jest mechanik raczej niz elektryk... tylko z nim jest taki plus ze to jest facet uczciwy i wiem ze niewyciagnie hajsu ode mnie, bo jest tu znany gosciu ktory zamuje sie tylko i wylacznie elektryka ale ten facet przy mnie nawet maski niepodniesie, 50 zl za sam wjazd na parking, a do tego facet kaze sobie placic za nowe czesci a wstawia stare, wiec takiemu tez niejest dobrze powiezyc auto... a skad mam pewnosc ze niewsadzi mi gdzies jakiegos gowna a moe dobre wezmie i wsadzi gdzies indziej... a czy to moze byc spowodowane jakas usterka imobilajsera???


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175178
moje GTI edition...

LukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 20, 2008 21:40
Lokalizacja: wziąc pieniądze....

Post autor: LukaszVirus » śr sie 20, 2008 20:35

wczoraj auto zmienilo mechanika... dzis zajechalem i samochod stoii odpalony przed warsztatem, gosciu zrobil juz mial jeszcze na komputerach posprawdzac wszystko i jutro odbieram... jak ustrzec sie zeby niezrobil mnie koles w balona... tzn ze wymienil cos co np niewymagalo wymiany... prosze o podpowiedzi bo koles ma reputacje dobrego elektromechanika ale i troche kretacza :/



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr sie 20, 2008 20:43

LukaszVirus pisze:jak ustrzec sie zeby niezrobil mnie koles w balona..
to jest trudne :bajer:
napisz dokładnie co ewentualnie wymienił
jakie operacje przeprowadził i ile zapłaciłes



LukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 20, 2008 21:40
Lokalizacja: wziąc pieniądze....

Post autor: LukaszVirus » śr sie 20, 2008 20:53

tak tylko czy on mi bedzie chcial to rozpisac dokladnie ....ja sie nieznam na tym i niewiem co tam bylo popsute a tym bardziej cenowo sie nieorientuje ale stwierdzil dzis tylko cos takiego "cos powaznego sie popsulo" niewiem czy to bylo cos tak powaznego skoro odpalil ten samochod w ciagu jednego dnia...



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » śr sie 20, 2008 20:55

Ja tam zawsze proszę o zwrot starej części i pudełko po nowej. Owszem, to też się da ominąć, ale dużo trudniej.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

LukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt cze 20, 2008 21:40
Lokalizacja: wziąc pieniądze....

Post autor: LukaszVirus » śr sie 20, 2008 21:00

to jest dobre nawet dobre Lipek dzieki... jeszcze ktos ma jakies pomysly???

[ Dodano: 20 Sie 2008 21:04 ]
a jezeli on niewstawi nowej czesci tylko uzywana?? zawsze moze sie jakos wykrecac...



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » czw sie 21, 2008 09:02

Używaną czy nie to i tak ta stara zostaje mu - więc może Tobie oddać. Jeżeli wstawia nową - to nowe części są w opakowaniach, a jeżeli są duże, to mają jakieś metki, czy cos - więc je też może Tobie oddać. Jeżeli używaną, to powinien Ciebie o tym poinformować i oczywiście nie da wtedy opakowania. Jeżeli mówi, że wstawił nową, a nie daje opakowania - albo rzeczywiście wyrzucił te opakowanie, albo wstawił używkę. Jeżeli mówił że coś wymienił, a nie daje części starej - to kłamie, chyba, że rzeczywiście ją wyrzucił - ale śmietnika chyba codziennie nie opróźnia. Tylko powinieneś to zaznaczyć na początku, bo teraz to może mówić, że wyrzucił.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

KrzysiekosH

Post autor: KrzysiekosH » czw sie 21, 2008 20:41

Witam
Jeśli można to się przyłączę do postu, też mam podobny problem
jak wjade w duża kałuże to mi gaśnie po 200-300 m ale jak postoi czyli wyshnie to pali normalnie a to juz mi tak zrobil 2 razy

za 1 to od szczala zapalił a
za 2 to po 2 godzinach męczenia się ale iskre mi podawał a czasami łapał i nie mogł wstać ale po jakims czasie to zaczął normalnie palić ale dalej niewiem co tak mu szkodzi ten prysznic z pod kół a w normalne dni deszczowe sprawuje sie Ok, i sam jestem ciekaw co może dolegac.

Teraz myśle żeby kupic osłone na dół bo nie mam, i mam do was takie pytanie czy z diesla bedzie mi pasowac bo takie maja w sklepach,a wyczytałem ze osłanaija całośc a silnik mam 1,6 ABU + lpg rok 94

za info dzięki z góry.

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 337 gości