maglownica VW Bora 99 rok

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

daras83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 12, 2008 12:44
Lokalizacja: olsztyn

maglownica VW Bora 99 rok

Post autor: daras83 » pt sie 15, 2008 14:12

Witam w swojej borze 99 rok przy wyłączonym silniku i wyprostowanych kołach gdy ruszam kierownica mam głuche stuki w okolicy przedniego zawieszenia popytałem się paru mechaników i oni mi powiedzieli, że jest to uszkodzona maglownica nie znam się ale myślę że mają rację i nie lekceważę tej usterki. Byłem u diagnosty i patrzyłem czy są jakieś wycieki w okolicy maglownicy i było sucho. Czy można zregenerować maglownice VW borze 99 ile kosztuje używana maglownica?????i czy można jeździć takową usterką???dziękuję



Mirek39m
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: pt lip 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Mirek39m » pt sie 15, 2008 17:13

stuki będom występować przy wyłączonym silniku tak już jest dopiero gdy maglownica dostanie ciśnienie to stuki stają sie cichsze ,maglownice się remontuje na alegro poszukaj są tam osoby które sprzedają maglownice po remoncie około 750 zł ale jak im odeśkesz starą to zwracają 250 zł


Mirek

daras83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 12, 2008 12:44
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: daras83 » pt sie 15, 2008 17:43

A jak mógłbym sprawdzić czy to w 100 % jest maglownica mechanicy wizualnie i na wyczucie mi powiedzieli to co wyżej napisałem a ja bym chciał sprawdzić i się bardziej upewnić..... proszę o fachową pomoc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 222 gości