Szukam informacji na temat silnika RF

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Padech
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 04, 2005 16:22
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Szukam informacji na temat silnika RF

Post autor: Padech » sob lis 05, 2005 14:30

Mam dwie sprawy:
1. Jestem świerzo upieczonym posiataczem golfa II na forum dowiedziałem sie że jest to RF ale poza tym nie wiele wiem. wiem że nie ma sondy że ma gaźnik 2e2 72 KM. Nurtuje mnie czy dobrze sięspisuje na gazie i jaki jest mniej więcej koszt instalacji
2. Mam 4 biegową skrzynię czy można ją wymienić na piątkę i czy jest w ogóle sens oraz jakie mogąbyć koszta takiej zabawy. :chytry:


Padech. Golf it's my life

Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » sob lis 05, 2005 14:45

1. informacji to dość ogólnikowe pojęcie a co dokładnie
2. opcja szukaj wpisz RF i napewno wiele informcji znajdziesz i wniosków wysnujesz jak poczytasz


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » sob lis 05, 2005 16:03

taki wpisz RF w wyszukiwarce, napwno sporo znajdziesz... :)

tez kiedys miałem RF i moge Ci powiedziec ze gaz znosi dobrze... ja miałem skrzynie 5 biegów, nie wiemczemu Ty masz 4...
ogólnie samochód sprawuje sie fajnie, jedyny problem to gaźnik, przynajmniej ja czesto musiałem go rugulować i szczegulnie czesto zimą, bo takto musiał sie chwile rozgrzac na postoju zanim ruszyłem,


Obrazek

kochas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 05, 2005 10:15
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kochas » sob lis 05, 2005 18:15

witam mam takiego golfa jak ty na gazie jeżdze 2 lata i nie mam problemów koszt instalacji to ok 1200zł terz mam skrzynie biegów 4 i niewydaje mi się żeby był sens wymiany na 5 .czterobiegowa jest bardziej elastyczna ale to moje zdanie



Padech
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 04, 2005 16:22
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Padech » sob lis 05, 2005 23:59

Dzięki za zainteresowanie się moim tematem a co do gaźnika to już mam pewne obawy chyba sykuje się regulacja.


Padech. Golf it's my life

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » ndz lis 06, 2005 11:05

kochas pisze:witam mam takiego golfa jak ty na gazie jeżdze 2 lata i nie mam problemów koszt instalacji to ok 1200zł terz mam skrzynie biegów 4 i niewydaje mi się żeby był sens wymiany na 5 .czterobiegowa jest bardziej elastyczna ale to moje zdanie
moze i elastyczna, ale za krotka bardzo :)



fibolek

Post autor: fibolek » ndz lis 06, 2005 15:11

Mam takiego samego Golfka z pięciobiegową skrzynią.Sam założyłem gaz,koszt porządnej instalki LPG (2 lata temu temu) to 1500 zł.Planowałem głowice i regenerowałem gaźnik i jest oki.Gaz znosi dobrze.ja mam poza tym wersje Memphis.w mojej wersji szyby przednie są pełne.Nie narzekam jest super.Sprawdź płyny i olej(równierz w skrzyni biegów) oraz zawieszenie czyly amorki i gumy na wachaczach orz osłony przegóbów i najlepiej wymień pasek rozrządu wraz z napinaczem.



Padech
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 04, 2005 16:22
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Padech » śr lis 09, 2005 21:41

Dzięki powymieniałem wszystko (płyny filtey itp.) Jets ok tylko mam wydech zapchany i sprzegiełko do roboty.


Padech. Golf it's my life

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 413 gości