[MK2] GTI amorki tyl

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomi_li
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr lis 10, 2004 14:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

[MK2] GTI amorki tyl

Post autor: tomi_li » sob lis 05, 2005 17:19

Siemka. Zmienialem dzisiaj klocki z tylu i zauwazylismy z kolesiem ze moje amorki z tylu, tak ponizej sprezyny maja rowki (taz ze 4), nie wiem czy na gorze tez bo nie widac. Czy to moze byc jakas regulacja ?? I drugie pytanko, ile moze kosztowac łożysko w przednim kole ??

Pozdro.



sosta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 25, 2005 16:44
Lokalizacja: Zamość

Post autor: sosta » sob lis 05, 2005 17:32

lozysko do przedniego kola to zalerzy od 46 do 120 paru PLN wczoraj wymienialem



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob lis 05, 2005 17:38

a to zdjecie miniaturka to twoje? wyglada jakbys nizej siedzial faktycznie, moze masz np SUPERSPORTY z regulacja, sa bardzo popularne w niemczech, jezeli sprowadziles auto to duzo prawdopodobienstwo ze masz takie
MOje byly pomalowane na czarno i dopiero pozniej to zauwazylem (oryginalnie sa zolte)
Sprobuj dojrzec wybitej nazwy firmy , jak zdjemioesz kolo to bedize widac, dobre siwtlo i juz wiesz, dobrze jest tez sobie spisac z nich numer i potem nawet na google wpisac i powinien znalezc sprzęta w sieci

[ Dodano: Sob Lis 05, 2005 16:40 ]
łożysko sprawdz www.intercars.com.pl



Awatar użytkownika
tomi_li
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr lis 10, 2004 14:18
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: tomi_li » sob lis 05, 2005 17:59

Jesli chodzi op zdjecie to jest moje auto, a amorki wszystkie mam zolte i czerwone sprezyny. Tyl napewno jest witec (nie wiem czy tak sie pisze :P) nie wiem jakie sa z przodu.



Awatar użytkownika
luxmad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: ndz sie 14, 2005 19:23
Lokalizacja: katowice

Post autor: luxmad » sob lis 05, 2005 18:21

Pytanko jak regulować takie tylne amoryzatory jeżeli mają coś w rodzaju gwintu z tego co widziałem u siebie trzeba dolny talerz trzymający sprężyne wkręcić lub wykręcić tylko że tego talerza nie ma jak złapać żeby go przekręcić ........... za to posiada on 4 dziurki na końcach więc wnioskuje że powinien być do tego jakiś klucz ? Pozdro



Awatar użytkownika
Daniel Gnacy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt maja 31, 2005 22:10
Lokalizacja: Bogacica
Kontakt:

Re: [MK2] GTI amorki tyl

Post autor: Daniel Gnacy » sob lis 05, 2005 18:35

[quote="tomi_li"]Siemka. Zmienialem dzisiaj klocki z tylu i zauwazylismy z kolesiem ze moje amorki z tylu, tak ponizej sprezyny maja rowki (taz ze 4), nie wiem czy na gorze tez bo nie widac. Czy to moze byc jakas regulacja ?? I drugie pytanko, ile moze kosztowac łożysko w przednim kole ??

Pozdro.[/quote]

Tak to jest napewno regulacja,ja u siebie tez taką mam,jak bedziesz jeszcze jakies pytanka miał to pisz prywatna wiadomosc! Pozdrowienia!

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Sob Lis 05, 2005 17:37[/i:] ][/size:]
[quote="luxmad"]Pytanko jak regulować takie tylne amoryzatory jeżeli mają coś w rodzaju gwintu z tego co widziałem u siebie trzeba dolny talerz trzymający sprężyne wkręcić lub wykręcić tylko że tego talerza nie ma jak złapać żeby go przekręcić ........... za to posiada on 4 dziurki na końcach więc wnioskuje że powinien być do tego jakiś klucz ? Pozdro[/quote]

Tak do tego jest klucz ale mozna samemu z suwmiarką do regulacji odstepu!

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Sob Lis 05, 2005 17:38[/i:] ][/size:]
macie pytania to piszcie!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości