Układ chłodzenia pilne!!!!!!!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

giegie2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 21, 2005 23:19
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Układ chłodzenia pilne!!!!!!!!!!

Post autor: giegie2 » pt lis 04, 2005 01:42

Posiadam mk 2 golfa mam problem ucieka mi płyn chłodzący. Mam duze cisnienie w węzach jak jest nagrzany nie idzie ścisnąc węza. Gdzie uszczelnie to wywali w innym miejscu. Jak z rana odkręcam korek od zbiorniczka cisnie płyn do gory. jest to silnik 1,6 na gazniku.

dzieki za pomoc



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » pt lis 04, 2005 01:48

Hmm moze być wiesz co...??Uszczelka pod głowica.Jezeli wywala Ci płyn zobcz jeszzce pod korek oleju czy jest masło.Jak tak to jzu wiesz na 100%



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » pt lis 04, 2005 02:12

Cobra pisze:Hmm moze być wiesz co...??Uszczelka pod głowica.Jezeli wywala Ci płyn zobcz jeszzce pod korek oleju czy jest masło.Jak tak to jzu wiesz na 100%
tak też może być a drugie to czy nie wymieniałeś może ostatnio płynu jeżeli tak to możesz mieć jeszcze zapowietrzony układ


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

marekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: pn cze 06, 2005 09:16
Lokalizacja: Lyski - Rybnik
Kontakt:

Post autor: marekk » pt lis 04, 2005 08:24

lub sam korek zbiornika wyrownawczego jest uszkodzony



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » pt lis 04, 2005 12:15

Cobra pisze:Hmm moze być wiesz co...??Uszczelka pod głowica.Jezeli wywala Ci płyn zobcz jeszzce pod korek oleju czy jest masło.Jak tak to jzu wiesz na 100%
maslo niekoniecznie musi byc. ja ostatnio wymienialem uszczelke pod glowica wszystko bylo niby ok ale jednak lapal jeszcze troche temperature co sie okazalo wymienilem jeszcze korek i przeczyscilem odpowietrznik na chlodnicy (taka mala rurka z boku chlodnicy)pelni on role przelewu ma on mala srednice i byl lekko zapchany teraz dopiero jest wszystko ok .
czesto jezdze za granice i w koncu pod gorki w Hannowerze i Bielefeldzie cislem 140km\h a temperaturka nawet nie chciala sie podniesc


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » pt lis 04, 2005 16:20

Przyjacielu miałem ten sam problem... Na bloku z prawej strony jest taki plastikowy kruciec na który jest naciągnięty wąż ... który to odprowadza wode z bloku do nagrzewnicy ... sprawdz tam ... sprawdź wszystkie krućce.... kiedy woda wydostaje się na gorący blok to wyparowywuje i dlatego nie widzisz wycieków.... a na zimnym silniku ponaciskaj węże od chłodnicy..... koszta niewielkie ok 7pln za kruciec.... pozdrawiam

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#156643


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

endriu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 14:57
Lokalizacja: bogatynia
Kontakt:

Post autor: endriu » pt lis 04, 2005 21:56

przedmuchaj zaworki w korku i nie dokręcaj go na maksa ale z czuciem ,tylko tak aby się nie odkręcił.



gregfrom

Post autor: gregfrom » sob lis 05, 2005 21:44

panowie te korki od zb. wyrównawczych 15 pln a problem z głowy. 2 lata wytzrymuje ta podróba ale warto.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 205 gości