Problem ze wspomaganiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Guteq
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 512
Rejestracja: czw maja 12, 2005 12:18
Lokalizacja: Mazury - DE

Problem ze wspomaganiem

Post autor: Guteq » pt lis 04, 2005 20:18

Mam problem ze wspomaganiem. A mianowicie w moim golfie wydawalo mi sie że działa OK. Aż do pewnego momentu jak koles kupił sobie golfiaczka również ze wspomaganiem i co za tym idzie on moze praktycznie kręcić sobie kierownica w miejscu palcem a ja musze niezłe sie natrudzić żeby to zrobić 2 rękoma. Co prawda jak auto sie juz rozgrzeje to chodzi troche lepeij ale nie tak jak mojemu kolesiowi.

Sprawdzaliśmy wszystko i wydaje sie być ok. Płyn jest, pompa, maglownica ( wydają się być dobre nic nie cieknie), nawet wymienlismy koło pasowe ( bo było tak cienki że cieło pasek (który też wymieniłem na nowy).

Koleś ma identyczne koła 195/50/R15 ( bo wiem ze wspomaganie będzie ciężej chodzio na większych kołach) no ale zeby była aż taka róznica .:(


I stąd moje pytanie czy ktos może wiedzieć czemu moje wspomaganie tak chodzi? Co mogło się zepsyć lub zużyc? Bo juz jestem bezradny a bez sensu kupować i na chybił trafil wymieniac części. Dzięki bardzo
Ostatnio zmieniony wt lis 06, 2007 23:31 przez Guteq, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
JAFO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: śr paź 26, 2005 21:42
Lokalizacja: NLI N000 Warmia

Post autor: JAFO » pt lis 04, 2005 21:39

Najprawdopodobniej masz coś zatkane albo pompa w ogóle nie pracuje, nie daje ciśnienia.
Tu masz link:
http://www.hydrosystem.pl/usterki.html
Co prawda daleko tam do VW, ale przecież to jest proste wspomaganie hydrauliczne.



Awatar użytkownika
Guteq
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 512
Rejestracja: czw maja 12, 2005 12:18
Lokalizacja: Mazury - DE

Post autor: Guteq » pt lis 04, 2005 23:28

JAFO pisze:Najprawdopodobniej masz coś zatkane albo pompa w ogóle nie pracuje, nie daje ciśnienia.
Tu masz link:
http://www.hydrosystem.pl/usterki.html
Co prawda daleko tam do VW, ale przecież to jest proste wspomaganie hydrauliczne.
Ok dzięki jutro oddaj golfa to może coś zdziałają



seba19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt lis 06, 2007 19:40
Lokalizacja: Łasin
Kontakt:

Post autor: seba19 » wt lis 06, 2007 22:59

i jak z ta wspoma? zrobiona?? ja tez mam problem z moim wspomaganiem w golfie II wymieniłem pompe wspomy i nic nei dało najprawdopodobniej cos z maglownica pozdrawiam


Seba

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 424 gości