lampy H1+H1 --> + zestaw HID

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

lampy H1+H1 --> + zestaw HID

Post autor: lambert86 » śr sie 06, 2008 22:32

Witam

posiadam w aucie lampy na zarowki H4 i posiadają one jedną wtyczke tylko do podłaczenia tych lamp.
Zakupilem nowe lampyy http://photos01.allegro.pl/photos/orygi ... /406557832 coś takiego :d i to są H1+H1 i w nich też jest jedna wtyczka do podlączenia i teraz nurtuje mnie jakbym chciał zakupić zestaw HId i wsadzic w soczewke to wsadzam palnik do soczewki i go podlączam do przetwornicy a przetwornicę do orginalnej kostki ?? jeśli tak to co potem mam podpiąć do kostki w lampie aby świeciły mi światła długie i postojówki ?? bo coś mi sie chyba pomieszalo troche i nie bardzi wiem jak to zrobic trzeba bedzie :/
Ostatnio zmieniony śr sie 06, 2008 22:36 przez lambert86, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » śr sie 06, 2008 22:45

jest odpowiedni adapter i zworka w skrzynce bezpieczników ostatnio był ten temat na forum dosłownie o tym wczoraj czytałem


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » śr sie 06, 2008 22:51

adapter tzn. jakas inna kostka tak ?? o zworce cos wlasnie czytalem



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » śr sie 06, 2008 22:56

w skrzynce trzeba zmostkowac lub we właczniku zespolonym
a adapter musi dostosowac ci wiązkę w aucie do tego co masz w lampie
FK chyba daje jakies kable z tego co czytałem a to co ty masz to nie wiem co to jest da sie wszystko przerobic dostosować


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » śr sie 06, 2008 23:06

a gdzie mozna takie adaptery nabyć ?



Awatar użytkownika
paulo22
Black Devil.
Black Devil.
Posty: 237
Rejestracja: sob sty 05, 2008 12:37
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: paulo22 » śr sie 06, 2008 23:35

zalezy chyba od lamp.ja kupilem xenon do swoich in.pro w mk3,wlozylem palnik do soczewki,palnik podlaczylem do przetwornicy a przetwornice normalnie podlaczylem pod bieguny + i - ktore byly w poprzedniej zarowce podlaczone.kostki z lamp nawet nie odlaczalem :bigok: wszystko bylo opisane w instrukcji.u ciebie powinno byc to samo.pozdro!moglem zrobic fotoporade to bym ci to wyslal.moj blad.
Ostatnio zmieniony śr sie 06, 2008 23:39 przez paulo22, łącznie zmieniany 2 razy.


[b]Mój Czarnuch:[/b]SPRZEDANY
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=163570

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » czw sie 07, 2008 09:07

noo :p ale trudno to jak instrukcja bedzie razem z xenonem to mam nadzieje ze bedzie dalo rade zrobic :/



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » czw sie 07, 2008 15:27

musi dac rade a jak ni ebedziesz czegos wiedzial rób fotki lapmy ,wtyków i pytaj bedziemy podpowiadać
pozdro :bigok:


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » wt sie 19, 2008 22:19

no i mam chyba problem :grin: mam juz nowe lampy i zestaw HId do tego ... byłem na stacji diagnostycznej zeby ustawić lampy i koles mi je "niby" ustawil i powiedzial ze teraz jest okej, teraz jechalem wieczorem i jest hmmm nie wme czy dobrze czy źle ale lampy świecą dość nisko i nie dalej jak 10m przed autem, do tego po środku jest dziura :| prawa lampa nie świeci przed siebie tylko ucieka za bardzo na pobocze (tak mi sie wydaje) a lewa chyba za bardzo w lewo :/ a na wysokośc chyba jest ok
ogolnie wydaje mi sie ze są źle ustawione :/ mogłby ktoś napisać jak mają byćustawiene takie lampy soczewkowe z zestawem HID ?

i jeszcze pytanie czy jest jakas osoba z Katowic z hid'em w soczewce ktora mogłaby sie spotkac zebym mogł porównać czy mi to aby napewno dobrze świeci ??



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » wt sie 19, 2008 22:24

lambert86 pisze:no i mam chyba problem :grin: mam juz nowe lampy i zestaw HId do tego ... byłem na stacji diagnostycznej zeby ustawić lampy i koles mi je "niby" ustawil i powiedzial ze teraz jest okej, teraz jechalem wieczorem i jest hmmm nie wme czy dobrze czy źle ale lampy świecą dość nisko i nie dalej jak 10m przed autem, do tego po środku jest dziura :| prawa lampa nie świeci przed siebie tylko ucieka za bardzo na pobocze (tak mi sie wydaje) a lewa chyba za bardzo w lewo :/ a na wysokośc chyba jest ok
ogolnie wydaje mi sie ze są źle ustawione :/ mogłby ktoś napisać jak mają byćustawiene takie lampy soczewkowe z zestawem HID ?

i jeszcze pytanie czy jest jakas osoba z Katowic z hid'em w soczewce ktora mogłaby sie spotkac zebym mogł porównać czy mi to aby napewno dobrze świeci ??
A nie lepiej bedzie najpierw włożyć standardowe żarówki i ustawić światła a potem włożyc palniki.

[ Dodano: Wto 19 Sie, 2008 ]
HID bez przesłon maja dużo śiwatła rozproszonego i dlatego Ci tak ustawił spotkałem się juz z tym. Zostaje zrobic jak pisałem wyzej. Gdybys miał żarówki H7 to zestaw H7R HID można łądnie ustawić.



lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » wt sie 19, 2008 22:30

no właśnie mialem standardowe i były raczej dobrze ustawione ... tylko ze nie kupowalem zadnych lepszych zarowek tylko przez jeden dzien mialem te ktore dostalem razem z lampami - czyli lipne jakies ( ogolnie jak pojechalem na stacje to kolo mowi ze sa prawie dobrze ustawione tylko ciut za wysoko są) obniżył i tylko nie wiem czy nie za bardzo :/



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » wt sie 19, 2008 22:46

lambert86 pisze:no właśnie mialem standardowe i były raczej dobrze ustawione ... tylko ze nie kupowalem zadnych lepszych zarowek tylko przez jeden dzien mialem te ktore dostalem razem z lampami - czyli lipne jakies ( ogolnie jak pojechalem na stacje to kolo mowi ze sa prawie dobrze ustawione tylko ciut za wysoko są) obniżył i tylko nie wiem czy nie za bardzo :/
Wstaw oryginalne H1 ustaw swiatła włoż potem palniki i bedziesz zadowolony

[ Dodano: Wto 19 Sie, 2008 ]
Ja u siebie robie taki myk ustawiam światła na standardowych żarówkach na parwidłowa wyskość na pozycji samoregulatora na 1 a nie na 0 - potem jak mi sie wydaje ze sa za nisko to wtedy na 0 i mam wyzej ( choc tak nie wolno ale jest to niewielka różnica ). Facet co suatwia swiatła na to sie nie zgodzi ale zawsze mozna powiedziec ze jest na 0 - choc nie namawiam do tego.



lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » wt sie 19, 2008 22:55

hehe to takie na wała :p chciałbym tylko zeby ktos kto wie jak to ma swiecić stwierdził czy jest okej czy źle są ustawione :/



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » śr sie 20, 2008 08:37

lambert86, jakie lampy taki rozkład światła nic nie poradzisz,sam wiesz jaką jakością są wyroby made in china.
Mozesz cos sam pokombinowac z ustawieniem lewo/prawo.
Kiedys czytałem tu ze ktoś zakupił lampy do mk IV i tez miał problem z ustawieniem,
dopiero jak rozebrał lampe i poskładal poprawiając chinoli to zaczęła świecic tak jak trzeba i dała sie dobrze ustawić.
Ostatnio zmieniony śr sie 20, 2008 08:39 przez Fahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości