Pukanie przy agresywnym ruszaniu ("palenie gum")

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GRIsha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: pn maja 09, 2005 09:48
Lokalizacja: IłaVWa
Kontakt:

Post autor: GRIsha » czw lis 03, 2005 20:27

melon pisze:wy chyba nawet koła zmienic nei umiecie
Sorry, że też trochę zboczę z tematu, ale jak sądzę po Twoim wieku, to Ty także nie tak dawno nauczyłeś się zmieniać koła...:hmm: Jesteśmy tu, żeby sobie POMAGAĆ, każdy najlepiej jak potrafi. Nawet zakładając, że nasze forum zrzesza samych wytrawnych mechaników samochodowych :helm: , to postawić diagnozę nie widząc problemu, jest z deka trudne. Każdy chce pomóc, opierając się raczej na własnych doświadczeniach z VW niż wiedzą specjalistyczną - nie wszyscy ofcoz. Co nie znaczy z kolei, że można tych pozostałych obrzucać inwektywami...
melon pisze:...i tak w kazdym temacie na tym forum jest...
...i zapewne będzie, dopuki forum tworzyć będą zwykli ludzie, zjednoczeni jedną pasją - VW. Odrobina samokrytyki
:metal: :metal: :metal: peace :pub: :pub:
pozdro all :helm:
Ostatnio zmieniony czw lis 03, 2005 21:38 przez GRIsha, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
el golfo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr lis 02, 2005 19:15
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: el golfo » czw lis 03, 2005 21:23

Z tego co widze to jesteś kilka ładnych latek młodszy.Poza tym wiedzą też nie błyskasz bo jak dotąd tylko wymądrzasz sie, a nic na temat nie potrafisz napisać.BEZ URAZY. :okej:


Życie jest piękne!

Awatar użytkownika
melon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: sob paź 23, 2004 11:23
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: melon » pt lis 04, 2005 00:15

poprostu strawic czasem nie moge ze jakis koles ma problem z którego wynika dokładnie co sie stało ... odpisuja mu ze to jest to i to ...koles mówi ze juz naprwił i rzeczywiscie uszkodzoen/zepsute było to na co wskazywało ...a tu taki jakis koles napisze ze na 99% poduszka pod silnikiem... zal.pl

moze i mam lat tyle co mam ...ale tez nam sie troche na mechanice ,a przede wszystkim jak nie wiem o czym mowa to nie odpisuje ...bo po co zasmiecać temat jakimis dosmysłami ...
moze i rzeczywiscie za ostro pojechałem weic sorey jezeli kogos obraziłem ...ale wiekszosc tematów opiera sie na taki schemacie ze np załóżmy ze ktos ma goraczke i katar to mu ludzie odpisują zeby poszedł na przeswietlenie i wypił srodki na przeczyszczenie(takie porównanie)... :okej:



beniamin79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 28, 2005 22:22
Lokalizacja: Lodz

Moja radość była przedwczesna

Post autor: beniamin79 » czw lis 24, 2005 23:22

mianowicie walenie spod samochodu jakie było takie jest nadal.... Wrrrr. prawdopodobnie zalezy to od nawierzchni. wraz z czasem jednak wsłuchałem sie w ten dzwiek i teraz on wydobywa sie jak by z mocowania wahacza (tyleja metalowo gumowa z tyłu - element ten tez juz wymieniłem) Mam do was szybkie pytanie czy możliwe jest aby wyrwał sie ten uchwyt wahacza z belki przedniej ???? jezeli macie jakieś pomysły czekam na odpowiedź. Sprawdzilem poduszki i pod silnikiem i pod skrzynia są nienaganne. Please pomożcie przeanalizuje każdy pomysł.



Awatar użytkownika
Cizes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz lis 20, 2005 11:29
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Cizes » sob lis 26, 2005 18:15

Czy wiedza tutaj jest uzależniona od wieku??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 506 gości