Problem temp. płynu chłodzącego,alarm,świece,sprzegło

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rapi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob paź 29, 2005 12:57
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Problem temp. płynu chłodzącego,alarm,świece,sprzegło

Post autor: rapi » czw lis 03, 2005 12:46

Jestem nowym uzytkownikiem golfika i mam pare spraw:
Hejka mam pytanie jak szybko temp. po odpaleniu auta ma wzrosnać do 90 stopni u mnie w miom autku musze przejechac od 3 do 5 km i dopiero pojawia sie 90 stopni podczas jazdy czsami spada ponizej potem znowu rosnie. Jeśli to termostat to ile kosztuje jego wymiana mam golfa mk3 1.9tdi
Czy istnieje mozliwosc wyłaczenia czujników w alarmie aby gdy wychodze z auta i nie zamykam z centralki to po pewnym czasie nie zamykal sie sam ???
Jakiej firmy świece polecacie do mojego autka z tego co wyczytałem to nalepsze beda chyba bosh chyba ze polecacie jakis inne....
Jakiej firmy sprzęgło sportowe oraz filtr powietrza polecacie!!!!????

Z góry dzieki za odpowiedz:) :pub: :hmm:



Awatar użytkownika
magik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 369
Rejestracja: pn lut 07, 2005 12:06
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Problem temp. płynu chłodzącego,alarm,świece,sprzegło

Post autor: magik » czw lis 03, 2005 12:53

rapi pisze:jak szybko temp. po odpaleniu auta ma wzrosnać do 90 stopni u mnie w miom autku musze przejechac od 3 do 5 km i dopiero pojawia sie 90 stopni podczas jazdy czsami spada ponizej potem znowu rosnie
to jest akurat rzecz względna.zależy od temp. otoczenia,od sposobu jazdy itd.. ale myślę,że u Ciebie jest normalnie sądząc po tym,co napisałeś.szybciej się zagrzeje,jeśli jedziesz wolno na wyższych obrotach lub jeśli auto stoi. jak jedziesz szybko,to wtedy się chłodzi i temp spadnie...
rapi pisze: Czy istnieje mozliwosc wyłaczenia czujników w alarmie aby gdy wychodze z auta i nie zamykam z centralki to po pewnym czasie nie zamykal sie sam ???
pewnie da się..ale jaki masz alarm?
rapi pisze: Jakiej firmy świece polecacie do mojego autka z tego co wyczytałem to nalepsze beda chyba bosh chyba ze polecacie jakis inne....
ew. NGK


[b]mk2 by magik[/b]
http://magikk82.w.interia.pl
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=102589&start=0

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: Problem temp. płynu chłodzącego,alarm,świece,sprzegło

Post autor: Adamtd » czw lis 03, 2005 14:33

rapi pisze:Jestem nowym uzytkownikiem golfika i mam pare spraw:
Hejka mam pytanie jak szybko temp. po odpaleniu auta ma wzrosnać do 90 stopni u mnie w miom autku musze przejechac od 3 do 5 km i dopiero pojawia sie 90 stopni podczas jazdy czsami spada ponizej potem znowu rosnie. Jeśli to termostat to ile kosztuje jego wymiana mam golfa mk3 1.9tdi
w tej kwesti wydaje mi się że jest ok



marekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: pn cze 06, 2005 09:16
Lokalizacja: Lyski - Rybnik
Kontakt:

Post autor: marekk » czw lis 03, 2005 19:54

świece-- jesli nie ma problemu z porannym odpalaniem nie ma potrzeby wymiany świec



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 277 gości