montaż sterownika do centralnego zamka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

masa_xl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 23:23
Lokalizacja: Starokrzepice
Kontakt:

Post autor: masa_xl » sob paź 13, 2007 19:24

nie plus od zapalniczki jest staly bo teraz jak odlaczylem caly ten przekaznik i zostawilem tylko zamykanie i otwieranie to dzial ok a przeciez zaplon jest nie przekrecony, poprostu po podpieciu przez przekaznik przy zamykaniu czy otwieraniu nie pamietam juz zapalaly sie kontrolki na desce

[ Dodano: 17 Paź 2007 12:39 ]
witam juz wiem gdzie robilem blad poprostu wkladalem z powrotem ten przekaznik na jego miejsce (tylko jestem ciekaw za co ten 167 jest odpowiedzialny skoro gdy go nie ma wszystko dzila ok) teraz juz mam drugi i dziala mi domykanie szyb po zamknieciu tylko mam kolejny problem gdy otwieram prawa szyba otwiera sie jakies 5 centymetrow, jak temu zaradzic? dodam jeszcze ze po podlaczeniu domykania ze sterownika nie dzila mi domykanie jakbym chcial kluczykiem, pomozcie

[ Dodano: 17 Paź 2007 23:19 ]
:prayer: help :prayer:



biegacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw lip 31, 2008 22:15
Lokalizacja: W-WA

Post autor: biegacz » sob sie 02, 2008 19:11

to debiut na forum sterownik podłaczony wg schematu działa ale nie dziala mi teraz klakson co jest grane?



masa_xl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 23:23
Lokalizacja: Starokrzepice
Kontakt:

Post autor: masa_xl » sob sie 02, 2008 19:37

moze poprostu sprawdz bezpieczniki



biegacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw lip 31, 2008 22:15
Lokalizacja: W-WA

Post autor: biegacz » ndz sie 03, 2008 11:20

bezpieczniki całe przekaznik ok na krótko klaksony działaja moze to przyczyna tego ze sterownik jest podpiety do przekaznika nr53 a ten nie jest spowrotem podpiety do deski z przekaznikami bo inaczej by nie działał centralny ma to sens?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sie 03, 2008 11:42

biegacz pisze:ma to sens?
żadnego, chociaż sens jakiś musiała widzieć osoba która to motowała więc do niej się zwróć bo ciężko wywnioskować z twojego opisu co jest sknocone. Podaj miejsce z którego ten przekaźnik wyjeto.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

biegacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: czw lip 31, 2008 22:15
Lokalizacja: W-WA

Post autor: biegacz » ndz sie 03, 2008 12:03

wiec cały sterownik centralnego jest podłaczony do przekaznika nr 53 tak jak na schemacie ale nie jest on wpiety do deski z przekaznikami tylko jest osobno był wpiety na tablicy z przekaznikami w miejscu nr 11



masa_xl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 23:23
Lokalizacja: Starokrzepice
Kontakt:

Post autor: masa_xl » ndz sie 03, 2008 13:53

najbezpieczniej jest podjechac do motoryzacyjnego i kupic zwykly przekaznik a te ktore masz w autku niech tam zostana, nowego przyczepisz gdzies pod deska i wszystko powinno grac



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz sie 03, 2008 14:10

53 w miejscu 11 jest klaksonu. Podejrzewam że jak go wepniesz gdzie był, to wszystko wróci do normy. A zasilanie alarmu weźmiesz z grubego czerwonego kabla z tyłu skrzynki lub biegnącego od stacyjki.
Tak przypuszczam że zamysł był taki żeby ten przekaźnik siedział na swoim miejscu, a tylko z jego nóżki zasilanej stałym plusem miało być bokiem spod przekaźnika wyprowadzone zasilanie alarmu. Troszke partacko, kable na wierzchu by były


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 345 gości