[TDI] Tempomat przestał działać...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dzikgtc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 17:15
Lokalizacja: Gryfice
Kontakt:

[TDI] Tempomat przestał działać...

Post autor: dzikgtc » pt sie 01, 2008 10:34

Witam, jakiś czas temu miałem rozbite auto i oddałem je w łapy fachmana. Oczywiście wszystko działało jak należy i żadnych błędów na VAG'u nie było.

Niedawno odebrałem auto i w drodze powrotnej notorycznie łapałem notlaufa, oraz zauważyłem że tempomat przestał działać (do tej pory działał bez problemu). Nie działa w ten sposób że nie reaguje na przycisk SET i nie potrafi utrzymać ani zwiększyć prędkości.

Po zeskanowaniu VAG'iem wyskoczyły 2 błedy 00513 (czujnik prędkości silnika) i 00553 (chyba przepływka) Po skasowaniu błędów ruszyłem w trase i notlaufy zniknęły ale tempomat nadal nie chodzi. W bloku 6 na VAG'u wszysko sie zmienia bez zarzutu, każdy przycisk od manetki powoduje zmianę wartości z 0 na 1. Prędkość również pokazuje mi bez zarzutu. VAG teraz już nie łapie żadnych błędów.

Jaki więc może być powód tego że tempomat nie chce działać? Bo ja już nie mam pojęcia co to może być :panna:

[ Dodano: 01 Sie 2008 10:38 ]
Mam nadzieję że nie wszystkie mądre głowy tego forum pojechały na VW MANIĘ i ktoś mi pomoże, ja niestety jechać nie mogłem a sam zrobić tempomatu nie potrafię :grrr:


Pozdrawiam
dzikgtc

woojas25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 331
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 23:46
Lokalizacja: z libiąża

Post autor: woojas25 » ndz sie 10, 2008 21:53

zobacz nad pedałami tam masz czujniki



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » ndz sie 10, 2008 22:01

już naprawione :bajer:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości