Kabelki w boxie na kasety

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adam_franciszek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pt gru 10, 2004 21:40
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Kabelki w boxie na kasety

Post autor: adam_franciszek » śr lip 30, 2008 15:02

Panowie,
Zastanawiam sie czy nie zamontowc sobie CB w miejsce strago boxa na kasety. Wyjalem go sobie nawet latwo (bez zbednej rozbiorki), ale trzyma sie na dwoch kabelkach (brazowy i jakis dwukolorowy). Do czego te kabelki sa, skoro - tak mi sie wydaje - ten box 9miejscowki na kasety) wyskakuja na sprezynach... A moze mam tam "za friko" podpiecie do 12 V od aku? Wiem, moglbym sprawdzic, ale wole najpierw zapytac fachowcow...

PS. Co mysliscie z tym montazem CB na stale? Czy moze lepiej tak, zeby zabierac pudelko do chaty?
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2008 15:03 przez adam_franciszek, łącznie zmieniany 1 raz.


Czolem!

Wszystko jest trudne nim stanie się proste.

Awatar użytkownika
Byku21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: śr cze 25, 2008 19:29
Lokalizacja: TSK 54HH
Kontakt:

Post autor: Byku21 » śr lip 30, 2008 15:21

to już zależy od Ciebie czy wolisz zostawić na stałe,czy brać ze sobą...a tamte przewody to najprawdopodobniej napięcie,ale to trzeba miernik albo żarówkę w ręce i sprawdzić....



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » śr lip 30, 2008 15:42

To jest napięcie do podświetlenia Boxu. Pewnie miałeś żaróweczkę przepaloną i nawet nie wiedziałeś, że tam jest podświetlenie.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

adam_franciszek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pt gru 10, 2004 21:40
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: adam_franciszek » śr lip 30, 2008 16:08

Lipek - na taka porade czekalem! Uklony + punkciki... Ide sie "wpinac". No, bo oczywiscie moglem sobie wziac miernik i sprawdzic... ale nie chcialem czegos popsuc wczesniej.

PS. Ja zasadniczo od zakupu autka tam nie zagladalem ;-) (kto dzis slucha kaset), a ze mi to nie przeszkadzalo do dzis... to nawet nie wiedzialem, ze tam jakas zarowka jest ;-) A tak CB wejdzie jak sie patrzy, razem z rozdzialeczem x3 gniazda na inne urzadzonka... :bajer:


Czolem!

Wszystko jest trudne nim stanie się proste.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: TDonaldmor i 347 gości