golf2 1.3 problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bsztcz

golf2 1.3 problem

Post autor: bsztcz » wt lis 01, 2005 12:58

mam pytanie .jadac wczoraj wskoczyl mi na bardzo wysokie obroty zanim go zgasilem t o zygnol olejem do filtru paliwa ale nie to jest problemem jak naciskam pe..l gazu to sa wysokie obroty i niewraca na niskie musze recznie przy gazniku przestawic chyba poszla jakas sprezyna przy gazniku ale niewiem gdzie ona jest.moze ktos wie jak to naprawic w najprostszy sposob.dzieki



Awatar użytkownika
Bezy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 17:26
Lokalizacja: woj. pomorskie
Kontakt:

Post autor: Bezy » wt lis 01, 2005 14:47

Miałem chyba podobnie tj kiedy w czasie jazdy nagle wcisnałem pedał gazu, to silnik wskakiwał na mega obroty. Raunkiem było szybkie zgaszenie, zatrzymanie sie i recznie cofnięcie tego półksięzyca na którym jest linka. U mnie powodem było zasyfienie/zapieczenie sie własnie tego mechanizmu na którym pracował ten półksięzyc z linką.
Moja rada - kup preparat WD40, albo tańsza wersję CX80 (taki z plastkiowa rureczka naprowadzająca) i po prostu porządnie spryskaj to ustrojstwo(w tym i spręzynę) i po czym ropzruszaj recznie ten półksieżyc. Cała oprerację powtórz za jakis czas. Jak to znowu wróci (bo te preparaty maj to do siebie ze jednak odparowywuja) - pobaw sie pędzelkiem i olejem.


Zmarła matka abonenta radiowego....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości