Problem z zegarami.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Mariobros24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 23, 2007 20:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Problem z zegarami.

Post autor: Mariobros24 » śr lip 23, 2008 19:46

Witam Serdecznie. Brat mojego kolegi ma problemy ze swoim VW BORA. Prosił mnie żebym tu na forum poruszył temat może znajdzie się jakaś mądra głowa i pomoże go rozwiązać. Tu wstawiam treść maila którego dostałem z opisem problemu
CYTAT:
Hej Maniek. mam prośbę, ale najpierw napisze o co biega. Brat ma VW bora 2000r kombi ful opcja ale ostatnio wynikła mu awaria licznika jest tam licznik jakiś z komputerem mało ich jest w borach niby jest tam PEŁNY FIS co kolwiek to znaczy. Awaria polega na tym że zacinają się zegary, przygasa oświetlenie,wyświetlacz czyli ten cały komputer raz chodzi raz nie normalnie masakra jeździć się nie da. Był z tym u paru fachurów ale żaden tego zrobić nie umie używanego dostać nigdzie nie idzie bo mało ich było a nowy kosztuje 2500 zł, wiec sam widzisz jaki to ból. Więc z tąd prośba może rzucisz ten temat na forum VW może ktoś coś pomoże albo zaoferuje używkę na sprzedaż. Parametry tego licznika to wyprodukowany przez firmę VDO a nr licznika to:1J5920845CX, ważny jest ten pełny FIS czyli chyba pełny komputer. Musze dodać że Bora to rok 2000 ale wersja jak to brat stwierdził z 2001 tego do końca nie rozumiem, ale mówi że tak jest. Auto jest z silnikiem 1,9TDI.
Pozdrawiam i do zobaczyska
Ostatnio zmieniony pn lip 28, 2008 02:41 przez Mariobros24, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » ndz lip 27, 2008 21:47

trzeba rozebrać zegary i zobaczyć podłączenie ścieżki (na folii) tego wyświetlacza FIS



Awatar użytkownika
Mariobros24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn lip 23, 2007 20:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mariobros24 » pn lip 28, 2008 08:27

Dzięki za info przekażę koledze. :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 285 gości