Kontrolka poduszek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sdyba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 16, 2006 15:53
Lokalizacja: Chrzanów

Kontrolka poduszek

Post autor: sdyba » czw lip 17, 2008 21:55

Witam
Robiłem dziś generalne porządki w moim nowiutkim, lekko używanym goferku no i stał się problem. Po wyciągnięciu foteli (z poduchami bocznymi), musiałem autko na momencik odpalić i od tego czasu nieszczęsna kontrolka świeci ciągle. Nawet po włożeniu foteli i podpięciu wtyczek kontrolka nie zgasnęła.
Czy komputer zapamiętuje błąd i mimo podpięcia poduszek nadal go sygnalizuje? I czy w związku z tym nie obejdzie się bez podpięcia golfika do kompa?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :bigok:
Ostatnio zmieniony pt lip 18, 2008 23:21 przez sdyba, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
woytas81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: wt maja 29, 2007 22:41
Lokalizacja: Opole

Post autor: woytas81 » czw lip 17, 2008 22:00

Odczepiłeś wtyczkę od bocznych poduszek więc sterownik wywalił błąd. Podłącz wtyczkę i skasuj błąd vagiem. :bigok:


Nie cierpię o krok wyprzedzać innych. Pozycja o krok przed innymi jest w sam raz żeby cię ktoś kopnął w dupę...

greg

Post autor: greg » czw lip 17, 2008 23:21

sdyba pisze:Po wyciągnięciu foteli (z poduchami bocznymi), musiałem autko na momencik odpalić i
no fajnie- sam sobie narobiłeś - podłącz VAG i skasuj
sdyba pisze:Czy komputer zapamiętuje błąd i mimo podpięcia poduszek nadal go sygnalizuje?
odepnij klemy na chwile od aku - może pomoże



Awatar użytkownika
sdyba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 16, 2006 15:53
Lokalizacja: Chrzanów

i co dalej?

Post autor: sdyba » pt lip 18, 2008 23:19

Byłem dziś na VAG-u i kontrolka poduszek została skasowana. Jednak wystąpił inny problem:( Spadki napięcia na złączu 30. Czy ktoś może doradzić co to może być i w jaki sposób temu zaradziać, czy muszę sprawdzać całą instalację jak radził elektryk?
Dzięki za wszelkie informacje :okej:



greg

Post autor: greg » sob lip 19, 2008 08:41

sdyba pisze:Spadki napięcia na złączu 30
złącze 30 jest to śrubka pod przekaźnikami opisana z boku - dochodzi do niej gruby czerwony kabel bezpośrednio z akumulatora - sprawdzić dokręcenie na aku i na tej śrubie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości