[mk2] 1.8 RP problem z rozruchem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Damien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: pt lip 22, 2005 11:14
Lokalizacja: Kłodzko<->Legnica
Kontakt:

[mk2] 1.8 RP problem z rozruchem

Post autor: Damien » pt paź 28, 2005 09:05

dzisaj rano nie moglem odpalic swojego malenstwa... po przekrecenu kluczyka rozrusznik wcale nie chcial krecic... slychac bylo jedynie jak cewka odskskuje i tyle.dodam ze zegarek byl wyzerowany i na radyjku wlaczyla sie blokakada czyli autko nie dostawalo pradu.ale z 2 strony swiatla byly... gdy podniloslem maske to 1 klema byla pokryta gruba warstwa bilaego nalotu.czy to moze byc sedno mojego problemu(akumulator padl)?? czy poprostu padl rozrusznik??



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Re: [mk2] 1.8 RP problem z rozruchem

Post autor: Gwiazdor » pt paź 28, 2005 10:59

Damien pisze:dzisaj rano nie moglem odpalic swojego malenstwa... po przekrecenu kluczyka rozrusznik wcale nie chcial krecic... slychac bylo jedynie jak cewka odskskuje i tyle.dodam ze zegarek byl wyzerowany i na radyjku wlaczyla sie blokakada czyli autko nie dostawalo pradu.ale z 2 strony swiatla byly... gdy podniloslem maske to 1 klema byla pokryta gruba warstwa bilaego nalotu.czy to moze byc sedno mojego problemu(akumulator padl)?? czy poprostu padl rozrusznik??
Trzeba sprawdzić czy autko nie pobiera prądu kiedy jest wyłączony zapłon?

Może być tak jak u mnie się stało że akumulator był naładowany i miał dobry prąd ale miał już swoje lata i niestety podczas obiciążenia (przy zapalaniu) prąd nikł i koniec.


Obrazek

Paluch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: czw mar 10, 2005 19:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: [mk2] 1.8 RP problem z rozruchem

Post autor: Paluch » sob paź 29, 2005 01:13

Damien pisze:dzisaj rano nie moglem odpalic swojego malenstwa... po przekrecenu kluczyka rozrusznik wcale nie chcial krecic... slychac bylo jedynie jak cewka odskskuje i tyle.dodam ze zegarek byl wyzerowany i na radyjku wlaczyla sie blokakada czyli autko nie dostawalo pradu.ale z 2 strony swiatla byly... gdy podniloslem maske to 1 klema byla pokryta gruba warstwa bilaego nalotu.czy to moze byc sedno mojego problemu(akumulator padl)?? czy poprostu padl rozrusznik??
Witka. Sprobuj najpierw oczyscic bieguny akumulatora i klemy wewnatrz.
Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 394 gości