Uszczelnienie lamp In Pro

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pieterko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 28, 2007 10:51
Lokalizacja: DW

Uszczelnienie lamp In Pro

Post autor: Pieterko » ndz lip 13, 2008 23:10

Witam :)
Sluchajcie, zastanawiam sie nad kupnem tylnych lamp do Mojej MK3 dymionych (gora jasna, dol czerwony).
Ale nasuwa mi sie pytanie, czy da rade, je uszczelnic przed woda9deszczem). Bo wiem, ze tego typu lampy lubia parowac np. po deszczu, a potem taka lampa wyglada jak "kapec".

Czy da sie ja jakos uszczelnic np. sylikonem, czy czyms kolwiek? jesli tak, to czy po takim uszczelnieniu jest gucio ??


Bo nie chce sie na mine wpakowac :(

Pozdrowienia Pieterko :)
Ostatnio zmieniony ndz lip 13, 2008 23:33 przez Pieterko, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
FIRERS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 432
Rejestracja: czw lis 22, 2007 10:47
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: FIRERS » pn lip 14, 2008 17:16

to jest temat dziwny, bo te same lampy paruje a inne nie,, wiec nie ma reguly, slyszalem bo tez chce kupic lampy, ze juz sie to uspokoilo ale czasami sie zdarza zze paruja . mi w sobote na orginalnych lampach zalalo pompke centralnego (ale opanowane juz) po deszczu i tez bylo wszystko ok a tu psikus taki ze z pod uszczelki leciala woda do auta,czyszczenie i silikon pomogl wiec i tobie tez moze pomoc



Pieterko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 28, 2007 10:51
Lokalizacja: DW

Post autor: Pieterko » pn lip 14, 2008 20:54

Na obecna chwile mam oryginalne HELLA ver. BON JOVI (ciemne), ale mysle nad tymi tuningowymi dymionymi, ale jak maja mi parowac, to sie tylko bd *#cenzura#** :(
Jak bd mial kase to chyba, jednak zaryzykuje ;d



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pn lip 14, 2008 21:01

mam lampy In Pro White oryg. Kiedyś parowała mi prawa lampa, okazało się, że oryginalnie od wewnątrz na dole lampy znajduje się otwór do odprowadzania wody, wyżej też, z powodu mojego zaniedbania i nie dokręcenia lampy woda dostawała się do lampy i można było "hodować rybki". Ów otworek (ten co wyżej) zakleiłem taśmą do gumowych węży i jest GIT oczywiście przy uprzednim osuszeniu lapmy suszarką do włosów.


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości