Pytanie o wiązki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dimexd

Pytanie o wiązki

Post autor: dimexd » pn lip 14, 2008 00:12

Witam
Czy ktoś się orientuje jak to było w golfach z wiązkami.
Mam golfa wersję EDITION i nie wiem czy mam wiązkę w tylnych drzwiach do głośników, chciałem sobie je założyć ale jeszcze nie patrzyłem czy jest. wg mnie to powinna być ale może się mylę.

Dodatkowo interesuje mnie czy puszczona jest wiązka do podgrzewania lusterek, też chciałem sobie je założyć i nie wiem czy ciągnąć wiązkę czy ona poprostu tam ejst.



Awatar użytkownika
Zerosuper
VW addict
VW addict
Posty: 158
Rejestracja: sob mar 01, 2008 18:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Zerosuper » pn lip 14, 2008 07:33

Nie liczyl bym na to ze znajdziesz tam jakies kable. Pracuje w firmie produkujacej wiazki dla grupy aut VW/AUDI/SKODA i wiazki sa robione pod wyposazenie. Wiec jezeli nie masz fabrycznych elektrycznych lusterek to wiazki raczej nie uswiadczysz.


Oceń moje cztery kółka ->
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1768320#1768320


<b>KUPIĘ czarną półkę MkII, dwie opony 175/55/R15</b>

Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Post autor: Forest89 » pn lip 14, 2008 10:15

Ja poprzednio miałem Golfa IV z polskiego salonu (golas oczywiście) i kabelki do głośników z tyłu były ;)



Awatar użytkownika
kamien11985
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 271
Rejestracja: pt sie 31, 2007 20:32
Lokalizacja: Prudnik
Kontakt:

Post autor: kamien11985 » pn lip 14, 2008 10:33

witam też robie istralacje do vw skoda i audi. radziłbym zobaczyc bo pewne przewody we wiązce są standardowe a jak ktoś chce specjalne wyposazenie to dokłada sie tyle przewodów ile trzeba do okreslonego wypasu przy czym jest to już zupełnie inna wiązka (w sensie inaczej sie nazywa) kolega który robi instalacje chyba wie że wiązka może różnić sie jedną kostką czy odnogą i juz jest inny symboli instalacji. ktoś kto by sie nie znał powiedziałby że to są te same wiązki pozdro :bigok:


www.opolskiVAG.pl

dimexd

Post autor: dimexd » pn lip 14, 2008 21:16

mam fabrycznie elektryczne lusterka ale jeszcze ich nie rozbierłEM, NATOMIAST WIąZKI POD GłOśNIKI NIE MA W TYLNYCH DRZWIACH BO sprawdziłem to dzisiaj



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 455 gości