Odgrzybianie klimatyzacji

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lukaszmuz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 11, 2008 16:35
Lokalizacja: warszawa

Re: Odgrzybianie klimatyzacji

Post autor: lukaszmuz » pt lip 11, 2008 16:50

Ci z was którzy już zastosowali u siebie w samochodach odgrzybianie przy pomocy sprayów przekonali się jakie negatywne efekty ono pozostawia. Tłusta lepka tapicerka to nie jest efket który chcemy uzyskać. Ponadto stosując takie preparaty wpuszczamy sporą dawkę substancji zapachowej która pozostaje w naszym aucie przez wiele tygodni. Jeżeli ten zapach nam odpowiada to fajnie, ale jeśli jednak nietrafiliśmy w wyborze lub mamy już go dosyć to mamy problem. Ja wam proponuję zupełnie coś innego. Coś co nie pozostawia zapachu przez tak długi okres, a jedynie przez kilka pierwszych dni. Zapach który jest orzeźwiający i który dobrze znasz. Ponadto możesz zapomnieć o klejących się fotelach lub lepkiej tapicerce. Chcę zaproponować Ci skorzystanie z metody ozonowania samochodu. Zajrzyj na moją stronę tam znajdziesz znacznie więcej informacji na ten temat.

odgrzybianie klimatyzacji warszawa

Zapraszam serdecznie


Pełny serwis klimatyzacji w cenie 130 zł. Odgrzybianie klimatyzacji przemysłowym ozonatorem w cenie 120 zł. Sprawdź aktualne promocje [url=http://www.sobczak.net/klimatyzacja]odgrzybianie klimatyzacji warszawa[/url]

Awatar użytkownika
rtk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sie 08, 2006 23:25
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Odgrzybianie klimatyzacji

Post autor: rtk » pt lip 11, 2008 17:03

Przez miesiac bedziesz mial spokoj, potem smrod wroci. Wiem bo tez robilem jak Ty. Wczoraj pojechalem do klimatyka i odkazil mi wnetrze pojazdu ozonem. Koszt 70zeta i naprawde nic nie czuc. Wg mnie szkoda kasy na te rozne spraye



Awatar użytkownika
kedzior
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 12:10
Lokalizacja: wlpk
Kontakt:

Post autor: kedzior » pt lip 18, 2008 08:15

Panowie mam auto mk3 1.8ADZ z klimatyzacja

gdzie przy takim silniku znajduje się przewód odprowadzający ciecz z klimatyzacji?



rafalp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob sty 07, 2006 16:13
Lokalizacja: Białystok

Post autor: rafalp » wt paź 07, 2008 20:17

kedzior pisze:Panowie mam auto mk3 1.8ADZ z klimatyzacja

gdzie przy takim silniku znajduje się przewód odprowadzający ciecz z klimatyzacji?
Masz go w komorze silnika w dolnej części aluminiowego wygłuszenia. W aluminowym wygłuszeniu na dole jest nacięcie które trzeba odchylić. Pod nim można wyczuć palcem plastikowy odpływ.



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: norek111 » wt paź 07, 2008 21:02

kedzior pisze:Panowie mam auto mk3 1.8ADZ z klimatyzacja

gdzie przy takim silniku znajduje się przewód odprowadzający ciecz z klimatyzacji?
wcisnij od srodka kabiny gdzie jest odpływ kawałek drutu i zobaczysz odpływ w komorze silnika nawet foty zapodałem swego czasu



wtct
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 05, 2005 20:00
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: wtct » pt kwie 09, 2010 21:12

Nie ma sensu zakładać nowego tematu, więc postanowiłem odświeżyć ten :)

Mam MK3, w którym strasznie często dochodzi do zagrzybienia układu klimatyzacji - climatronic.

Odgrzybiałem już wielokrotnie różnymi środkami i raz ozonowałem. Po takich zabiegach tylko na parę tygodni jest dobrze, potem znowu czuć...

Szukam przyczyny i wpadł mi do głowy taki pomysł: czy czasem nie jest zatkane odprowadzenie wilgoci z parownika i wilgoć nie ma się gdzie podziać.

Tylko pytanie: gdzie znaleźć ujście (początek i koniec) takiego odprowadzenia?


Dodam, że miałem już do czynienia z MK4 IV, Borą i audi a4 - nikt w tych samochodach nigdy nie odgrzybiał klimatyzacji i nie czuć żadnego smrodu...


Pozdrawiam
Wojtek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości