Czy pasuja sprężyny od kombi ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
premko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: czw paź 21, 2004 09:25
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Czy pasuja sprężyny od kombi ??

Post autor: premko » wt paź 25, 2005 07:48

Hej mam mały problem chce wymienić spręzyny z tyłu w swoim golfie III, ponieważ jak włoże kilka gratów do kufra i 2 osoby na tył to nadkola dobijają mi do opon. Po wielu testach i próbach wyszlo na to że spręzyny są do wymiany. W sklepie powiedziano mi że sprężyny od golfa kombi są twardsze i tu moje pytanie czy bedą one pasowały do mojego golfika ??



Awatar użytkownika
Yabol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob paź 01, 2005 09:57
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Yabol » wt paź 25, 2005 10:30

dołączam sie do pytania mam podobny problem


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/530ee4524423e5b5e10d8.jpg[/img]
Jak Pomógł kliknij pomógł ;] jak nie pomogł to pewnie spamował ;] :P

Awatar użytkownika
Lisu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 20, 2005 17:15
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Post autor: Lisu » wt paź 25, 2005 13:05

PASOWAĆ POWINNY BEZPROBLEMOWO.ODBIJE SIĘ TO TYLKO NA KOMFORCIE JAZDY!GOLFY SĄ FABRYCZNIE TWARDE, A NA TWARDSZYCH SPRĘŻYNACH BĘDZIECIE CZUĆ KAŻDY WYBÓJ WE WNĘTRZNOŚCIACH :-)



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: Czy pasuja sprężyny od kombi ??

Post autor: briano » wt paź 25, 2005 13:09

premko pisze:Hej mam mały problem chce wymienić spręzyny z tyłu w swoim golfie III, ponieważ jak włoże kilka gratów do kufra i 2 osoby na tył to nadkola dobijają mi do opon. Po wielu testach i próbach wyszlo na to że spręzyny są do wymiany. W sklepie powiedziano mi że sprężyny od golfa kombi są twardsze i tu moje pytanie czy bedą one pasowały do mojego golfika ??
Będzie pasować i do tego będą twardsze tak jak mówi sprzedawca. Mój znajomy kiedyś założył do varianta tylne spreżyny od zwykłęgo i pasowały wiec i odwrotnie też podejdzie. Nie ma tam raczej jakichś innowacji technicznych , jak sie myle niech ktoś mnie poprawi


Zobacz co teraz sprzedaje: http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=140917 !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości