VR6 AAA Raz odpala raz nie. Aso Wymieka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

vw.motor.sport
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lut 21, 2007 20:53
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

VR6 AAA Raz odpala raz nie. Aso Wymieka

Post autor: vw.motor.sport » pt lip 04, 2008 08:12

Witam


Dolegliwosc jest taka zaczelo sie od tego ze na przyklad poniedzialek odlapa auto jezdzi wszystko ok zero problemu , wtorek przekrecam kluczyc a tam kreci kreci wogole nie ma iskry , postoi dzien sroda przekrecam kluczyk odpala .

Serwis Wymieka , Elektrycy w okolicy tez , chyba ze macie kogos w okolicy inowroclawia ..


No i Jeszcze ciekawostka , dojechalem do aso do torunia ,na kolach a niestety wruce na lawecie bo cos chlopaki popier### . i teraz dolegliwosc jest taka


Odpala chodzi 5 min i zgasnie sam ....


Co to moze byc ?


W serwisie dostalem info ze Wiazke ok , komputerk ecu ok , czujnik obrotu walu daje impulsy ,
Ostatnio zmieniony pt lip 04, 2008 15:06 przez vw.motor.sport, łącznie zmieniany 1 raz.


Nisko ... Twardo ... Jednym Zdaniem ... Lubie sie ocierac o asfalt

bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » pt lip 04, 2008 08:16

Nie rozumiem jak serwis nie może takiej prostej usterki usunąć. Chyba tylko dlatego sie poddali, że za każdym razem byłeś u nich działającym dobrze autem. Podłączcie VAGa, wszystkie błędy będzie widać jak na dłoni. Dla mnie albo jest problem z cewką albo z czujnikiem polozenia wału korbowego. A mechanicy niekoniecznie musieli cos pochrzanic. Najważniejsze, żeby nie dłubali metodami warsztatowymi, bo poprawianie po takich gosciach sporo kosztuje.
Ostatnio zmieniony pt lip 04, 2008 08:17 przez bugalon, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

vw.motor.sport
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lut 21, 2007 20:53
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: vw.motor.sport » pt lip 04, 2008 08:51

bugalon pisze:Nie rozumiem jak serwis nie może takiej prostej usterki usunąć. Chyba tylko dlatego sie poddali, że za każdym razem byłeś u nich działającym dobrze autem. Podłączcie VAGa, wszystkie błędy będzie widać jak na dłoni. Dla mnie albo jest problem z cewką albo z czujnikiem polozenia wału korbowego. A mechanicy niekoniecznie musieli cos pochrzanic. Najważniejsze, żeby nie dłubali metodami warsztatowymi, bo poprawianie po takich gosciach sporo kosztuje.
Widocznie nie jest to prosta usterka , poniewaz w ASO STAL 2 tygodnie ... tak jak pisalem , Czujnik Daje impulsy powiedzielli mi to w aso i u innego elektryka , a z cewka nie wiem jak tam , ale mozliwe aby to byla cewka... ze raz odpala a raz nie? bo cos wierzyc mi sie nie chce ... i to doslownie tak ze

Jeden Dzien odpala Moze postac godzinke lub 2 i nadal odpali

Drugi dzien wogole nie odpali


Nisko ... Twardo ... Jednym Zdaniem ... Lubie sie ocierac o asfalt

Bąku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 794
Rejestracja: pn lut 19, 2007 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bąku » pt lip 04, 2008 08:57

no usterka tyowa dla czujnika halla to że daje impulsy to nic nie mówi, proponowałbym go wymienic albo podmienić na taki który jest dobry w 100% i dopiero będzie mozna wykluczyć że to nie on ale stawiam 95% że to hall


Mój Były mk3 na VENTO FRONCIE
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=102145&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 430 gości