Szyby elektryczne nie działają jak trzeba.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daniel2505
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 18:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Szyby elektryczne nie działają jak trzeba.

Post autor: daniel2505 » wt lip 01, 2008 20:10

Witam. długo się nie odzywałem ale mam pewien kłopot z szybami elektrycznymi. Zastrzegam że szukałem odpowiedzi w szukajce ale po przejrzeniu wielu wątków nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Otóż problem jest z szyba w drzwiach pasażera. Szyba zupełnie nie reaguje na przycisk w "swoich drzwiach" otwiera się i zamyka bez problemu przyciskiem w drzwiach kierowcy a na "swój" przycisk nie reaguje. zamieniałem przyciski i nic to nie daje wina jest gdzie indziej. przejrzałem też przewody przy drzwich i raczej nie są poprzecierane. Może ma ktoś pomysł co może byc przyczyną tego zachowania ewentualnie może macie jakiś przejrzysty schemat p którym dojdę co i jak. Z góry dzięki za pomoc.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=123919/]Mój zielony VARIANT[/url]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lip 01, 2008 21:08

nie wiem czy to zrobiłeś ale najpierw sprawdź przewody również w wiązce idącej do lewych drzwi. Skup się na przewodzie brązowo - niebieskim, bo to jest przewód sterujący prawym silnikiem z włącznika w lewych drzwiach (podaje plus lub minus)
Obrazek
Obrazek


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
daniel2505
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 18:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: daniel2505 » wt lip 01, 2008 22:34

Wielkie dzięki Paweł Marek, tego mi było potrzeba. Teraz powinienem sobie poradzić. Jak zwykle cenna rada punkcik pleciał


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=123919/]Mój zielony VARIANT[/url]

Awatar użytkownika
CZARNY_SKC
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 22:12
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: CZARNY_SKC » śr lip 02, 2008 18:14

Witam. jezeli i to nie pomoze to sprobój podmienic z tylnych drzwi steronik silnika jezeli masz tylne tez el. (ja mialem podobny problem tylko ze czasami dzialal. zamienilem z tylnych i dziala do dzis). pozdrawiam


czwarty golf ;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości