[mkII] 1,6 DIESEL jaki koszt zrobienia silnika...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

[mkII] 1,6 DIESEL jaki koszt zrobienia silnika...

Post autor: WRHZ » czw paź 20, 2005 12:27

Witam chce sie zorientowac jaki koszt robocizny a mianowicie:
wymiana uszczelniaczy
wymiana ew pierscieni zbierajacych
planowanie glowicy
docieranie zaworow
Jakie kszta z tym zwiazane, chyba ze o czyms zapomnialem jak juz rozkrece silnik pozdro



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » sob paź 22, 2005 22:18

robilem ostatnio maly remoncik i planoeanie glowicy i jej sprawdzenie we wrocku w huzarze to 80 zlociszy uszczelki i inne *#cenzura#* okolo 150 +pierscienie itd.
wymiana uszczelki pod glowica kosztowala mnie w sumie okolo 650wszystko zalezy od warsztatu w niektorych za sama robote wolali 600-700 zlotych

pozdro


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Kozathe1st
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:05
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Kozathe1st » sob paź 22, 2005 23:19

Witam WRHZ :) . Ja dzisiaj wyciągałem filtr powietrza i okazało sie, że jest wilgotny od oleju. Jestem z tego powodu załamany :crazy: . Od razu wykreciłem nr tel. do mojego mechanika. Poinformował mnie, że mam przedmuchy i wiąże sie to z pierścieniami, głowicą uszczelką pod głowicą, zaworami itd., itp. Masakra części + robocizna 150,00 zł = ok. 1000zł. Chyba sie rozbecze, a jeszcze dzisiaj przymieżałem sie do wymiany zawieszenia na gwint :cry: .
Ku*** cały czas w tył. :grrr:



Awatar użytkownika
Bula88
Forum Master
Forum Master
Posty: 1097
Rejestracja: wt cze 21, 2005 17:13
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: Bula88 » sob paź 22, 2005 23:52

masz troche pojecia o mechanice? jesli tak rob to sam! nie jest to trudne a troche zaoszczedzisz, pierscienie to wymien komplet!!! zawory tez dotrzesz nieejst trudno! jedynieplanowanie glowicy daj zrobic, a tak to luz



wisienka0401
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 22, 2004 00:16
Lokalizacja: Wawa

Odp

Post autor: wisienka0401 » ndz paź 23, 2005 14:43

Witam.
Ja akurat sam robilem kompletna generalke, oczywiscie poza planowaniem glowicy i docieraniem zaworow. Te rzeczy wolalem zostawic ludziom ktorzy sie na tym znaja lepiej ode mnie. Planowanie glowicy 80 z dotarciem zaworow. Lacznie koszta przy pelnym remoncie, czyli i gora i dol wyszly okolo 800 zl.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości