kostka stacyjki ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

yagoda86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr sie 01, 2007 23:07
Lokalizacja: Włocławek

kostka stacyjki ??

Post autor: yagoda86 » wt cze 24, 2008 19:51

Witam!! Mam problem z odpaleniem auta... auto gubi iskre... wymienilem caly uklad zaplonowy, hall, kopulka palec, cewka... i dale jest problem z odpaleniem... jak krece rozrusznikiem to gasna kontrolki wszystkie... a jak nie zgasna to odpala... chodzi o kontrolke akumulatora i oleju... czy to objawy awarii kostki? jush troszke wymienilem czesci, w sobote wyjazd na wczasy i chcialbym uniknac takich niespodzianek


Podczas jazdy używajmy rozumu i wyobraźni. To nic nie kosztuje a tak wiele może zmienić...

Bidon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 24, 2008 16:59
Lokalizacja: Polska

Post autor: Bidon » wt cze 24, 2008 19:59

U mnie w ventylku 1.9d miałem przypadek że mrygały mi kontrolka oleju i akumulatorka, nie działał obrotomierz i piszczał brzeczyk i wina lezała po stronie kabli i alternatora nie było dobrego połączenia a z kostką to miałem problemik w Audi 80 b3 ale z kontrolkami jest wszystko Ok tylko tyle że zapalanie nie działało



yagoda86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr sie 01, 2007 23:07
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: yagoda86 » wt cze 24, 2008 20:00

jutro pojade do jakiegos mechaniora i niech kombinuje... bo jush sam nie wiem...


Podczas jazdy używajmy rozumu i wyobraźni. To nic nie kosztuje a tak wiele może zmienić...

Bidon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 24, 2008 16:59
Lokalizacja: Polska

Post autor: Bidon » wt cze 24, 2008 20:11

Weź może jeszcze raż z posprawdzaj przewody dogniec po co kaska ma iść dla mechanika jak jeszcze tutaj wczasy sie szukuja i przyda się na :partyman: :partyman: a rozrusznikiem ci kręci wolno czy szybko



yagoda86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr sie 01, 2007 23:07
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: yagoda86 » wt cze 24, 2008 21:03

rozrusznik ladnie kreci wszystko wymienione i chodzi jak ta lala tylko nie odpala czesto :/


Podczas jazdy używajmy rozumu i wyobraźni. To nic nie kosztuje a tak wiele może zmienić...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 467 gości