ABS

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

skuciol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz mar 16, 2008 14:32
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

ABS

Post autor: skuciol » wt cze 24, 2008 17:34

Siema,

Wczoraj wracając spod bankomatu zapaliła mi sie kontrolka ABSu! Nie wiem co jest przyczyną ale jakiś miesiac - półtora temu był wymieniany tylny prawy czujnik. Tyle ze wtedy ta kontrolka paliła sie cały czas a teraz jest tak, że przy włączeniu zapłonu (kiedy komputer jak zawsze sprawdza sobie czy wszystko jest OK- jeśli tak to lampki gasną - dobrze mowie?), no i ABS tez gaśnie -> zapalam auto, włącza sie znow kontrolka ABS'u po sekundzie gaśnie i wydaje sie byc wsio OK, jednak po przejechaniu moze z 20 metrów kontrolka znow sie zapala no i juz świeci cały czas...


Coś ktoś wie na ten temat?

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
roae
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt cze 29, 2007 10:49
Lokalizacja: VrocłaW
Kontakt:

Post autor: roae » wt cze 24, 2008 18:52

przyczyn może być wiele i nie warto strzelać najlepiej podepnij pod kompa i będziesz miał odpowiedz na dłoni

P.S mam podobny prob po kilku metrach bądz też przy zjechaniu z krawęznika włącza się kontrolka podpiąłem pod kompa błąd 1276 ABS V64 pompa hydrauliczna napięcie poza wartościami raz błąd dał się wykasować lecz po przejechaniu ok 10km znowu świeci



Awatar użytkownika
Pit.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt gru 19, 2006 23:34
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Pit. » wt cze 24, 2008 19:33

najczęściej padają czujniki. Najlepiej podpiąć się pod komputer i wtedy pokaże co jest winne.
Sam niedawno wymieniałem sobie czujnik - kupiłem na allegro, orginalne czujniki Siemensa do aut VW są po 20zł (na przód).



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 310 gości