golf postoi w pełnym słońcu to ma problem z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kamil92
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 15:58
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: kamil92 » wt cze 24, 2008 14:11

Ja bym na początek posprawdzał wszelkie połączenia masy w okolicach rozrusznika i akumulatora jak napisał kolega preker20 a także sprawdził klemy przy akumulatorze i ewentualnie oczyścił. Objaw masz podobny jak byś miał spadek napięcia gdzieś np na połączeniu masowym podczas obciążenia dużym prądem (prz zapalaniu).


VW Golf MK5 1.9 TDI 2005r.

slava11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 11:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: slava11 » wt cze 24, 2008 14:17

Kostkę mam zamiennik ale nie zakręcił nawet zaraz po założeniu przy pierwszej próbie czy to możliwe żeby tak szybko przestała działać aha coś czego wcześniej nie wspomniałem to przy przekręceniu stacyjka wszystko przygasa włącznie z wentylatorem aż strach sie ruszać samochodem przy takim słońcu chyba sprobuje na początek bo co mi szkodzi na deska położyć jakiś materiał żeby uniknąć takiego nagrzania a za kolejne sugestie z góry dziękuje.



Awatar użytkownika
darekm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn lut 07, 2005 12:48
Lokalizacja: Świebodzin
Kontakt:

Post autor: darekm » wt cze 24, 2008 14:48

slava11 pisze:Kostkę mam zamiennik ale nie zakręcił nawet zaraz po założeniu przy pierwszej próbie czy to możliwe żeby tak szybko przestała działać
U mnie w warsztacie założyli i stwierdzili że to chyba nie kostka bo nie było żadnej poprawy po założeniu nowej - czyli od razu nowa nie działała... Na szczescie w drugim warsztacie spróbowali i jest OK...

Nie wiem jak u Ciebie... Posprawdzaj to co inni koledzy podpowiadają... Ktoś kiedyś też mi sugerował żeby sprawdzić czy prąd dociera do rozrusznika podczas próby odpalenia.

Tak na marginesie to u mnie jak jest gorąco przestaje wydawać dźwięk brzęczyk alarmujący o niewyłączeniu świateł - czasami buczy cicho a czasami wcale



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 295 gości