Kolejny raz problem z tarczami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
danynx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 15:22
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Kolejny raz problem z tarczami

Post autor: danynx » pn cze 23, 2008 11:44

Mam drgania kierownicy podczas hamowania. W ciągu niecałego 1 roku kupiłem nowe tarcze Lukasa, zdążyłem je 2 razy przetaczać, kupić znowu nowe i jestem na etapie przed kolejnym przetoczeniem. Powiedzcie... czy mam pecha czy poprostu coś moze być nie tak z zawieszeniem? Po każdym zakupie/przetoczeniu uważam jak z dzieckiem żeby nie przegrzać ich. Minęło 3 tyg. od zakupu nowych i znowu pojawiają się małe drgania przy hamowaniu w ok. 120-80 km/h Może winny jest luz w maglownicy? może któryś zacisk trzyma? Poradźcie coś



Awatar użytkownika
adamgti
GTI
GTI
Posty: 1090
Rejestracja: sob paź 20, 2007 22:28
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Kolejny raz problem z tarczami

Post autor: adamgti » pn cze 23, 2008 11:49

danynx pisze:Mam drgania kierownicy podczas hamowania. W ciągu niecałego 1 roku kupiłem nowe tarcze Lukasa, zdążyłem je 2 razy przetaczać, kupić znowu nowe i jestem na etapie przed kolejnym przetoczeniem. Powiedzcie... czy mam pecha czy poprostu coś moze być nie tak z zawieszeniem? Po każdym zakupie/przetoczeniu uważam jak z dzieckiem żeby nie przegrzać ich. Minęło 3 tyg. od zakupu nowych i znowu pojawiają się małe drgania przy hamowaniu w ok. 120-80 km/h Może winny jest luz w maglownicy? może któryś zacisk trzyma? Poradźcie coś
KOLEGO, PRZY WYMIANIE TARCZ RÓWNORZĘDNYM ZABIEGIEM JEST WYMIANA KLOCKÓW I OCZYCZSZENIE POSZCZEGÓLNYCH RZECZY:
PIASTY, ZACISKU I JARZMA, JEŻELI TO ZOSTAŁO ZROBIONE TO NIC NIEPOKOJĄCEGO NIE POWINNO DZIAĆ SIĘ Z TARCZĄ, ZWARZYWSZY NA TO ŻE FIRMA LUCAS NIE JEST JAKIMS DZIADOSTWEM TYPU KAGER CZY 4MAX, CHOCIAŻ I W/W FIRMY TEŻ JAKIEŚ TAM ATESTY PRZECHODZĄ, WIĘC JĘŻELI MASZ TAKI PROBLEM RO MOŻE BYĆ WINA RÓWNIEŻ KRZYWEJ PIASTY, SPRAWDŹ TO WSZYSTKO I ZOBACZ CO NIE GRA, POWODZENIA


the mechanic

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 361 gości