Padła mi Pompa Wody.Co kupic w rozsądnych pieniądzach?Mk3TDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Padła mi Pompa Wody.Co kupic w rozsądnych pieniądzach?Mk3TDI

Post autor: LOrd » śr paź 19, 2005 23:44

padła mi pompa wody(cieknie). Co najlepiej kupic w rozsądnych pieniądzach, bo mam niewiedze w tym temacie :otepienie:
Z góry dzieki wszystkim za pomoc. pzdr


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » czw paź 20, 2005 08:12

Pompa taka jak u mnie w AAZ ja zalozylem podrobke ale dosc dobrą firmy SKF i smigam juz na niej dosc dlugo i nie ma zadnych problemów a w komplecie sa wszystkie potrzebne uszczelki! Koszt to 90PLN, generalnie podróbki są od 60-100PLN
a oryginal kolo 250 PLN. Generalnie najlepiej wymieniac pompe przy wymianie rozrządu bo jest lepszy dostęp ale da sie to zrobic w kazdej chwili trzeba tylko odkrecic calą pompe od kadłuba i odchylic zeby wykrecic jej pokrywe z wałem (bo tylko pokrywe z wałem se wymienia)
Pozdraiam!!



LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » czw paź 20, 2005 08:34

No wlasnie mechanik mi krzyknąl 100pln za robocizne, bo mowil ze rozrząd trzeba rozbierać, no i nie wiem czy chce ze mnie zedrzec, czy po prostu tyle sie bierze za takie akcje...


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

Awatar użytkownika
miszel78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:51
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
Kontakt:

Post autor: miszel78 » czw paź 20, 2005 08:40

Ja tez przed wakacjami wymieniałem pompe wody. Również kupiłem SKF i na razie jestem zadowolony. Zapłaciłem za nią 70 zł. Jeśli będziesz chciał jakieś namiary na kolesia od którego kupuję wszelkie częsci to daj znać. Ma on konkurencyjne ceny, działa szybko, kupiłem już od niego sporo gratów i nie było żadnych problemów.

Pozdrawiam,


[url=http://dziecineostrady.prv.pl][img]http://img191.imageshack.us/img191/3922/troll7sx.jpg[/img][/url]

LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » czw paź 20, 2005 08:52

miszel78 pisze:Ja tez przed wakacjami wymieniałem pompe wody. Również kupiłem SKF i na razie jestem zadowolony. Zapłaciłem za nią 70 zł. Jeśli będziesz chciał jakieś namiary na kolesia od którego kupuję wszelkie częsci to daj znać. Ma on konkurencyjne ceny, działa szybko, kupiłem już od niego sporo gratów i nie było żadnych problemów.

Pozdrawiam,
Pewnie ze chce namiary, także jakbyś mogł to byłbym wdzięczny, mozesz podać na priva, jak chcesz.
P.S. Wymieniałeś sam czy u mechanika, ajeśli to drugie to ile zapłaciłes??


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » czw paź 20, 2005 14:21

LOrd pisze:Wysłany: Czw Paź 20, 2005 08:34




No wlasnie mechanik mi krzyknąl 100pln za robocizne, bo mowil ze rozrząd trzeba rozbierać, no i nie wiem czy chce ze mnie zedrzec, czy po prostu tyle sie bierze za takie akcje...
Chce Cie zwyczajnie wydoic!! rozrządu nie trzeba ruszac a wymiama trwa dla niewprawnego człowieka jakies 2-3 godzinki na spokojnie. Mnie najdluzej i tak zeszło potem z nałozeniem paska na kółko alternatora! a tak to prosty zabieg!!
Pozdro!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości