Skrzynia biegow- pytanie Golf MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ADI__19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 07, 2005 17:56
Lokalizacja: Sieradz

Skrzynia biegow- pytanie Golf MK3

Post autor: ADI__19 » wt paź 18, 2005 14:11

Witam mam male pytanko:) czy lepiej mi beda biegi wchodzic jak zmienie taka kulke plastikowa w skrzyni biegow?dokladnie nie wiem jak to sie nazywa ale to jest tam jak sie sciaga mieszek wolfie mk3 i na dole jest taka kulka czy tam cos takiego dzieki ktoremu mozna wzucac biegi.Sciagnolem golfa i zastanawiam sie czy moze to juz nie jest zuzyte ale biegi wchodza ale nie jak maselko:/ Dzieki


GolF MK3 RuLLeZ

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt paź 18, 2005 16:57

Ppmoże ci wymiana kulki jeśli masz wybitą. Ale luz mało wyczuwalny nie ma większego znaczenia. Ja w jetce miałem luz góra dół ok 7 mm, co powdowały problemy z wstecznym. Podłożyłem pod kulke jakieś kawałki gumy i jeździłem tak 150 tys. bez problemu. Raczej należy sprawdzić regulację machanizmu i przesmarować drążek tam gdzie się przesuwa w tulejkach, te tulejki też obejrzeć czy nie mają luzu. W GTI żonki przednia tulejka przestała istnieć, lewarek lata jak chce, ale problem jest tylko z wrzuceniem 5-ki


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
ADI__19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 07, 2005 17:56
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: ADI__19 » śr paź 19, 2005 20:39

Bo biegi wszystkie wchodza tylko jechalem innymi auytami np.kadetem albo fordem eskortem i tam tak fajnie wskakuja biegi a tu tak dziwnie niby ok ale to nie tak jak po maselku:/ no coz moze wszystkie golfy mk3 tak maja


GolF MK3 RuLLeZ

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości