Układ chłodzenia

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
arovr6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: sob lis 10, 2007 23:26
Lokalizacja: Bolszewo

Post autor: arovr6 » śr cze 18, 2008 17:55

to teraz słuchajcie tego !! tez miałem kłopoty z woda puchły mi węze....zmieniłem korek termotat czujnik nowa uszczele głowica do planowania..itp nowy rozrząd i przęgło przy okazji...i teraz tak jak go mocno zagrzeje...to mi se woda gotuje..wentyle chłodza po wygaszeniu autka.itp..ale jak odkręce korek to mi woda bulgocze i ucieka...
jak sie zagrzeje to sabnie a jak spuszcze to niby cisnienie to dalej petarda..poprostu jak by sie zatykał...i juz nie wiem co to moze byc kasa nie robi rózicy tylko wiedza co to jest...??


----------------------
| VR6 TO JEST TO |
----------------------
Do Mojego MKIII----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=134587

Awatar użytkownika
milek_22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:38
Lokalizacja: okolice bb

Post autor: milek_22 » śr cze 18, 2008 21:15

arovr6 - nie chce Cię martwić ale skoro wymieniłeś to co piszesz to wygląda mi to na pęknietą głowice :/ jeszcze nad tym pomysle ale puki co to nie widze innego rozwiązania



Awatar użytkownika
arovr6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: sob lis 10, 2007 23:26
Lokalizacja: Bolszewo

Post autor: arovr6 » czw cze 19, 2008 20:05

ale mechanik dał do sprawdzenia i sam sprawdzał a on sie naprawde zna naprawia same fury od 150tys zł w zwyz...i to same mocne typu rs6itp... i mówił ze głowica ok...


chyba ze jest małe pęknięcie na głowicy gdzies w środku gdzie nie ma widac tego... a stara uszczelka była ok..mówili... :( sam nie wiem...tu juz trzeba wiedzy...bo pieniedzy dosyc..jak narazie.. pozdro..


----------------------
| VR6 TO JEST TO |
----------------------
Do Mojego MKIII----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=134587

Awatar użytkownika
milek_22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:38
Lokalizacja: okolice bb

Post autor: milek_22 » czw cze 19, 2008 22:49

na jakiej podstawie stwierdził ze głowica ok?? oddawał do sprawdzania szczelności?? tu nafta juz nie pomoze tylko profesionalne sprawdzanie (miko pękniecia w kanałach itd) lepiej zeby byla ok :) i tego Ci zycze



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości