Montaz haka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DR_9735
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn sty 02, 2006 17:10
Lokalizacja: Crackuff

Post autor: DR_9735 » pn cze 09, 2008 14:26

casper255 pisze:Co do podlaczenia gniazda poogladalem swoje lampki i ku mojemu zdziwieniu zauwazylem na nich dodatkowe wyjscia na konektory. Poogladalem sciezki i wychodzi na to ze jest to zrobione wlasnie pod gniazdo przyczepy.
Co prawda jest to Jetta ale moze w Golfie tez tak pomodzili.
W golf-ie tez tak pomodzili, tylko ze jak nie znajde odpowiednich wtyczek, to bede sie musial wpiac stykami z wtyczki ISO. Nie zdziw sie jak magicy podepna gniazdo przyczepki szybkozlaczkami do wiazki kabli, za 50pln nikt sie nie bedzie bawil we wtyczki. :hmm:


VW Golf - Grupa Małopolska:
http://forum.vwgolf.pl/groupcp.php?g=22210

Sosna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt maja 04, 2007 13:53
Lokalizacja: Kościerzyna

Post autor: Sosna » wt cze 23, 2009 14:20

Witam
Stary temat, ale szukam konektorów/wtyczek do tylnej lampy, aby wpiąć hak pod tylną lewą lampę w VW Golfie MK3 Kombi 98' (wpinanie się do wiązki kabli szybkozłączkami odpada) - gdzie mogę takie dostać?
Z góry dzięki za wszelką pomoc
Ostatnio zmieniony wt cze 23, 2009 14:55 przez Sosna, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: achamerski » wt cze 23, 2009 20:16

Sosna pisze:Witam
Stary temat, ale szukam konektorów/wtyczek do tylnej lampy, aby wpiąć hak pod tylną lewą lampę w VW Golfie MK3 Kombi 98' (wpinanie się do wiązki kabli szybkozłączkami odpada) - gdzie mogę takie dostać?
Z góry dzięki za wszelką pomoc
Do gniazda w tylnej lampie ciężko bedzie znaleźć wtyczkę. Najlepiej zakupic w sklepie motoryzacyjnym wsuwki 2,8 do zaciśnięcia na przewód. Wyglądają one tak jak w tym opisie:
http://www.tme.eu/konektor-plaski-zensk ... one20.html
Kosztują one grosze a pasują do pinów tego gniazda. Zalecam przylutować przewody do tych wsuwek, ponieważ samo ręczne zaciśniecie moze byc za słabe. Na wsuwkę dajemy koszulkę termokurczliwą i takie połączenie jest pewne i duzo lepsze niz szybkozłączki.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Sosna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt maja 04, 2007 13:53
Lokalizacja: Kościerzyna

Post autor: Sosna » śr cze 24, 2009 08:22

Dzięki achamerski, tez o tym myślałem i nawet podjąłem próbę, ale wsuwki, które miałem były za szerokie i nawet nie zmieściły się w dwóch miejscach jedna obok drugiej. także muszę poszukać jakichś mniejszych, ale temat wtyczek pozostaje otwarty, może da się je jakoś skombinować.

Może w takim razie gdybym się chciał rozejrzeć na szrocie za takimi wtyczkami, to w jakich jeszcze modelach występują takie same? Z tego co widziałem na jakiejś fotce, to chyba w kombi jest tak samo jak w hatchback'u, czy to prawda? (ja szukam do kombi)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 489 gości