Wymiana na elektryczne szyby.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
michalk86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: wt cze 03, 2008 20:15
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Wymiana na elektryczne szyby.

Post autor: michalk86 » śr cze 04, 2008 02:53

Witam ponownie :)
Probowalem szukac podobnego tematu ale nic specjalnego nie znalazlem.
Robil ktos moze wymiane z korbek na elektryczne szyby? Niestety nie posiadam tego 'bajeru' i musze recznie opuszczac szyby:> na allegro widzialem pare aukcji z uniwersalnymi zestawami i teraz pytanie do Was. Probowal to ktos juz robic? Czy warto zamawiac taki zestaw z allegro i czy montaz tego raczej zostawic elektrykowi [jaki moze byc orientacyjny koszt?] czy samemu tez mozna to w dosc prosty sposob zrobic?

Ps. Mam jeszcze popsuty zamek w drzwiach od kierowcy, tzn wsadzam kluczyk i moge nim obracac ile tylko chce. Gdzies sie natknalem jak ktos pisal o jakiejs rzeczy ktora nalezy w nim wymienic ale teraz niestety nie moge tego tematu ponownie znalesc.

[link do aukcji z elementami do el szyb]
http://www.allegro.pl/item370221116_uni ... ocja_.html

btw, Golf IV 1,4 98r wersja 3D.
Pozdrawiam



greg

Post autor: greg » śr cze 04, 2008 07:44

michalk86 pisze:Ps. Mam jeszcze popsuty zamek w drzwiach od kierowcy, tzn wsadzam kluczyk i moge nim obracac ile tylko chce. Gdzies sie natknalem jak ktos pisal o jakiejs rzeczy ktora nalezy w nim wymienic ale teraz niestety nie moge tego tematu ponownie znalesc.
wykręcić sam zamek (bez klamki) i wymienić wiosełko. co do pierwszego pytania pogadaj z pszczynavw on ma zrobione na silniczkach bez modułów

[ Dodano: Sro Cze 04, 2008 7:46 am ]
ewentualnie - jakikolwiek silniczek (wg mnie najlepiej sie rozwiąże silniczkami pasażerów z tyłu - z modułami) + jakikolwiek przycisk (może być nawet orginał lub z golfa 3) i w odpowiednie piny jak wepniesz to też zadziała

[ Dodano: Sro Cze 04, 2008 7:47 am ]
na obecną chwilę u mnie jest wsadzona wiązka elektrycznych szyb w drzwi pasażera (wersja 3D) + orginał przełącznik szyby obok klamki - w orginalnym miejscu - dociągnięte zasilanie i też działa



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości