Pomocy !!! Golf nie odpala :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg74
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 13, 2005 22:17
Lokalizacja: Kraków

Pomocy !!! Golf nie odpala :(

Post autor: greg74 » czw paź 13, 2005 22:26

mam problem. Zaczelo sie od tego ze pewnego dnia (a bylo to w trasie) auto przestalo sie odpalac na benzynie. Rozrusznik sie krecil, iskra byla ale silnik nie zalapal. Przygodnie spotkany mechanik poradzil zeby probowac odpalic na samym gazie i w tym celu pokazal mi metode na drucik - po otwarciu maski robie styk + na akumulatorze z + przy malym urządzonku tuz obok reduktora gazu. W tym samym czasie gdy robie zwarcie druga osoba proboje odpalic auto. I w ten sposob sie udalo jakos wrocic do domu. Ale teraz nic - nawet ta metoda zawiodla. Co robic? Znacie moze jakiegos dobrego mechanika od tych spraw (golf z gazem) w Krakowie ?
Ostatnio zmieniony czw paź 13, 2005 23:52 przez greg74, łącznie zmieniany 1 raz.



jig1981
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: pn lut 07, 2005 02:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jig1981 » czw paź 13, 2005 22:37

Po pierwsze sprawdź pompę paliwa - na 99% padła(mam nówkę za 350zł :grin:oryginał), po drugie sprawdź bezpieczniki w instalce może któryś się przepalił albo jest uszkodzony, lub coś nie łączy.Trzecia możliwość jest taka że uszkodziłeś tą metodą "na druta"coś w instalce.



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » czw paź 13, 2005 23:02

Ja mialem tak ze stalem na swiatłach i samochod zgasł i tez niecchial odpalic ani na benzynie ani na gazie.Okazalo sie ze nowy palec sie zepsul.MOZE TZREBA NAJPIERW OD TAKICH SPRAW ZACZAC?Sprawd moze akurat:) to tylko jakas błachostka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 199 gości