Skrzynia Biegów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
R3-OWIES
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:53
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: R3-OWIES » pn cze 02, 2008 21:56

Witam
Jak napisał kolega UcHO tak zrobiłem dałem na dwójkę zaciągnąłem ręczny próbowałem ruszyć. Auto zgasło czyli co sprzęgło jest dobre ???? Z ta jedynką i wstecznym jest rożnie nieraz wchodzi jak masło a czasami nie za bardzo podjadę jeszcze do innego mechanika zapytać sie co o tym sądzi. Jak coś będę wiedział dam znać.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
scss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: wt cze 27, 2006 07:37
Lokalizacja: GWE
Auto: Bora Variant 1.6 AUS, Polo 6N2 1.4 AUD, Amarok 4Motion BiTDI 2.0

Post autor: scss » wt cze 03, 2008 09:22

Witam!

R3-OWIES, o ile masz biegi na linkach/cięgnach, to spróbuj tego co pisał Sailor-Reply, miałem podobnie podregulowałem i jest ok (choć u mnie skończyło się dodatkowo na wymianie dźwigni zwrotnej, bo wyślizgałem ją aż pękł ten plastik :crazy: ) . Dokładny opis zabiegu ze zdjęciami masz w tym wątku. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=43549.


Pozdrawiam Grzesiek.

tekken82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 20:22
Lokalizacja: Tychy

Post autor: tekken82 » wt cze 03, 2008 20:38

Koledzy a powiedzcie ile oleju i jakiego wchodzi do skrzyni MK4 1,4 - Silnik AKQ 99.r - myślę że od nowości (przejechane 155kkm) nie był wymieniany wiec chciałbym ulżyć golfikowi :)



Awatar użytkownika
R3-OWIES
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:53
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: R3-OWIES » wt cze 03, 2008 20:54

Witam :bigok:
dzisiaj nasmarowałem i naoliwiłem gruszkę, tę, przy lewarku. Różnica jest i to duża, lewarek biegów chodzi zdecydowanie lżej. W najbliższych dniach będę próbował regulować te cięgna. Jak co to dam znać. Bardzo dziękuje za podpowiedzi. Mam nadzieję, że to nie jest wina sprzęgła, choć zaczynam na nie zbierać :blush:
Pozdrawiam Konrad



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], TDonaldmor i 399 gości