Jakie xenony?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
slodki01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: sob lut 16, 2008 22:39
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Jakie xenony?

Post autor: slodki01 » pn cze 02, 2008 20:50

Witam.Mam w planie załozenie sobie do mojego MK4 żarówek ksenonowych z przetwornicami .i mam tu pytanie .Jakie żarówki polecacie zebym zalozyl.Moze ktos juz zakladal to wie cos natem temat.wiem ze w oryginalnych lampach ksenonowych sa soczewki.jak wiadomo w zwyklych lampach u MK4 niema soczewek.no i czy mozna zakladac takie zarowki jak niema soczewek czy to bedzie dobrze swiecilo?Moj wujek sobie ostatnio zalozyl takie zarowki z przetwornicami do mercedesa E220(okular) i super swieci.ale on ma soczewki w lampach.co przoponujecie?pozdraawiam!
Ostatnio zmieniony pn cze 02, 2008 21:28 przez slodki01, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KonradC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: pn paź 08, 2007 15:43
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: KonradC » pn cze 02, 2008 21:26

do zwykłych lamp to żarówki xenonowe d2r albo inaczej zwane h7r
zaraz znając życie pojawi się kupa ludzi która będzie ci gadać że będziesz oślepiać że nie masz systemu poziomowania i sprysków
ale wież mi bardziej oślepiają ludzie ze zwykłymi żarówkami +30w i w do datku nie ustawione niż ty na d2r dobrze ustawionych

A najlepiej użyj szukaj i nie poruszaj tego tematu bo będzie piekło na forum ;)



Awatar użytkownika
slodki01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: sob lut 16, 2008 22:39
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Post autor: slodki01 » pn cze 02, 2008 21:29

ok.dzieki



Awatar użytkownika
Fabian LDZ
_
_
Posty: 11385
Rejestracja: pt cze 03, 2005 09:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Fabian LDZ » pn cze 02, 2008 21:49

ja mam założony zestaw firmy Kingwood i na prawde sobie chwale, wieczorem testowalismy go z kolegami i dobrze ustawiony nikogo nie oślepiał



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości