Duze luzy w nowo zalozonych przegubach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Duze luzy w nowo zalozonych przegubach

Post autor: raf1al » pn cze 02, 2008 18:12

założyłem około 2 tygodnie (około 300km) temu nowe przeguby firmy HART i mam problem z nimi stukać nie stukają podczas skręcania ale dostały luzy taki ze jak zablokuje półoś na sztywno to mogę ruszyć tarcza około 1cm przód tył to jest chyba nie normalny stan rzeczy !!!!!!

i teraz co byście polecili z tanich a dobrych przegubów?
ze względu na brak kasy zastanawiam sie czy nie pojechać na szrot i znaleźć jakieś oryginały używane z całymi osłonami i bez luzów!
Ostatnio zmieniony pn cze 02, 2008 20:49 przez raf1al, łącznie zmieniany 2 razy.



robertrog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: sob gru 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Kontakt:

Post autor: robertrog » pn cze 02, 2008 21:04

Przeguby Harta nie są najgorsze ,gdy pracowałem jeszcze w sklepie motoryzacyjnym ,to dużo tego sprzedawałem i nie było z nimi problemów.Wszystkie tanie zamienniki są takiej samej jakości.Spróbuj na tych pojeździć ,a w między czasie dozbieraj kasę na przeguby Lobro (GKN) ,są droższe ale w jakości oryginału.Widziałem kiedyś półoś od Audi A4 i miał oryginalnie tej firmy włożone.Ze szrotu odradzam,nie wiadomo co trafisz.



raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » pn cze 02, 2008 21:06

robertrog pisze:Przeguby Harta nie są najgorsze ,gdy pracowałem jeszcze w sklepie motoryzacyjnym ,to dużo tego sprzedawałem i nie było z nimi problemów.Wszystkie tanie zamienniki są takiej samej jakości.Spróbuj na tych pojeździć ,a w między czasie dozbieraj kasę na przeguby Lobro (GKN) ,są droższe ale w jakości oryginału.Widziałem kiedyś półoś od Audi A4 i miał oryginalnie tej firmy włożone.Ze szrotu odradzam,nie wiadomo co trafisz.
no tak może trafiłem na jakiegoś co byl wadliwy sam w sobie boje sie tylko ze moge albo nie dojechać albo mi cos zablokuje jak będę pędził !



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości