problem z odpaleniem!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ryba2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 10:27
Lokalizacja: aleksandrów łódzki
Kontakt:

problem z odpaleniem!

Post autor: ryba2 » pn maja 26, 2008 10:10

witam mam mk2 w automacie z silnikiem 1.8 wyjechałem teraz na weekend i oczywiście mój ojciec bez radia nie wytrzyma i radyjko grało całymi dniami bez uruchamiania silnika i padł mi akumulatora tak że rozruch nawet nie zagdakał podłączyłem go pod prostownik na 15 minut tak aby tylko odpalił aby wrócić i odpalił i wróciłem do domu jakieś 130km przejechałem i myślałem że alternator go troche podładuje ale chciałem go odpalić i nic podłączyłem go pod prostownik ładował się jakieś 14h elektrolity ładnie się gotowały we wszystkich celach odłączyłem chce go odpalić a on nic nawet nie drgnie i niewiem czy to rozrusznik poszedł czy jak bo zimom miałem podobne zdarzenie tyle że wtedy aku nie padł tylko nagle postał 2 dni i nie chciał odpalić ale ojciec popukał kluczem i odpalił rozruch się zawiesił tyle że wtedy nic nie wymieniłem i niewiem czy są szczotki czy bendiks do wymiany czy wogule to nie rozruch pomóżcie prosze z góry dzieki za info :/



Awatar użytkownika
Buwik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt maja 06, 2008 11:51
Lokalizacja: Okolice Stalowej Woli
Kontakt:

Post autor: Buwik » pn maja 26, 2008 10:57

W 90% rozrusznik, szczotki mogą się zawieszać skoro stukanie pomagało, może też być zdechnięty automat (tyle że stukanie i spawanie kluczem wtedy nic nie daje) też tak kiedyś w Escorcie miałem podczas wakacyjnego wyjazdu mi zdechł i nie było zadnej reakcji, parkowałem tylko na górkach wtedy albo nie gasiłem silnika :grin:


[size=167]>>>>>[/size] [size=167][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=168742]Mój Gofferek[/url][/size] [size=167]<<<<<[/size]

Życie jest zbyt krótkie żeby jeździć 50km/h w zabudowanym :)

kozus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 27, 2008 10:17
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Post autor: kozus » czw maja 29, 2008 13:47

jak stukanie w rozrusznik pomoglo to na 100% rozrusznik tak jak wyzej szczotki sie zawieszaja, moze wystarczy dobrze przedmuchac go. pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości