pierburg 2e - bimetal

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Pieniu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr lut 23, 2005 16:41
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

pierburg 2e - bimetal

Post autor: Pieniu » wt paź 11, 2005 23:29

Witam wszystkich mam MK 2 Rf z gaznikiem pierburg 2e
Juz prawie poradzilem sobie z gaznikiem tylko musialem zablokowac bimetal bo mi ssania nie wylaczal. i teraz pytanie czy da sie gdzies dostac ten bimetal bo byluem juz w intercarsie i edpolu i nie ma czegos takiego
Ostatnio zmieniony śr paź 12, 2005 07:19 przez Pieniu, łącznie zmieniany 1 raz.



fibolek

Post autor: fibolek » wt paź 11, 2005 23:54

Jasne gdzieś na szrotach bądź na dobrym warsztacie.Ja mam taki sam gaźnik i ssanie ale ssanie całe wymieniłem bo przestało działać.a może da się bimetal wyregulować jeszcze? Ale czuję że będziesz musiał wymienić całe bebechy ssania.Nara



Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » śr paź 12, 2005 00:16

A co to jest ten BIMETAL i gdzie jest umiejscowiony???


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

Awatar użytkownika
Pieniu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: śr lut 23, 2005 16:41
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

Post autor: Pieniu » śr paź 12, 2005 00:25

Bimetal znajuduje sie z prawej strony gaznika jak stoisz przed autem i jest on odpowiedzialny za sanie otwiera sie i zamyka dziala podobnie jak termostat. Podrzgrzewany jest za pomoca plynu chlodniczego zreszta dochodza do niego weze takze bedziesz widzial, mailem gdzies foty tego ale nie moge znalesc. Pozdro

[ Dodano: Sro Paź 12, 2005 00:26 ]
fibolek pisze:Jasne gdzieś na szrotach bądź na dobrym warsztacie.Ja mam taki sam gaźnik i ssanie ale ssanie całe wymieniłem bo przestało działać.a może da się bimetal wyregulować jeszcze? Ale czuję że będziesz musiał wymienić całe bebechy ssania.Nara
A sluchaj jak mozesz to napisz ile dales za to cale ssanie i czy nowe czy uzywka. Dzieki



Awatar użytkownika
Łyskacz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 519
Rejestracja: sob maja 21, 2005 08:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łyskacz » śr paź 12, 2005 00:28

Pieniu pisze:Bimetal znajuduje sie z prawej strony gaznika jak stoisz przed autem i jest on odpowiedzialny za sanie otwiera sie i zamyka dziala podobnie jak termostat. Podrzgrzewany jest za pomoca plynu chlodniczego zreszta dochodza do niego weze takze bedziesz widzial, mailem gdzies foty tego ale nie moge znalesc. Pozdro

[ Dodano: Sro Paź 12, 2005 00:26 ]
fibolek pisze:Jasne gdzieś na szrotach bądź na dobrym warsztacie.Ja mam taki sam gaźnik i ssanie ale ssanie całe wymieniłem bo przestało działać.a może da się bimetal wyregulować jeszcze? Ale czuję że będziesz musiał wymienić całe bebechy ssania.Nara
A sluchaj jak mozesz to napisz ile dales za to cale ssanie i czy nowe czy uzywka. Dzieki
A OK to już wiem o co chodzi tylko nie wiedziałem ze to sie tak nazywa
Pozdro :okej:


Był Mk2 1,6 LPG 88r. Sprzedany śmiga dalej :)
Jest Renault Megane Coupe <---- sprzedałem tą pomyłkę
Mk2 1,6 D <---- sprzedany śmiga dalej
Jest octavia 1,9 Tdi ASV
Clio mk4 1,2 Limited (fajny bo nowy i na gwarancji) ;]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr paź 12, 2005 00:37

Pieniu, przeczytaj regulamin i popraw temat postu, by było wiadomo o co chodzi, inaczej tematy beda usuwane...



fibolek

Post autor: fibolek » śr paź 12, 2005 11:46

Dobrze nie pamiętam bo trochę po znajomkach było, ale za gaźnik 2e u nas w zachodniopomorskim wołają około 150-200 złotych więc za samo ssanie tak gdzieś do stówki z gwarancją i regulacją. NARA

[ Dodano: Sro Paź 12, 2005 12:22 ]
I oczywiście urzywka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 457 gości