centralny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

OrZ3L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: śr kwie 11, 2007 23:36
Lokalizacja: Gliwice

centralny

Post autor: OrZ3L » pn maja 19, 2008 22:33

witam
mam taki problem
otoz chce zamontowac centralny moj mk2 3d niby nic wieliego ale jednak czy jest jakis knif, trik cokolwiek zeby bylo latwiej polaczczc tym kowadelkiem na trzy srubki ten drazek co laczy sie z silownikiem a ryglem??
holernie malo miejsca i kurcze same problemy
niechce od wewnatrz wiercic trzech czy dwoch otworow zeby dokrecac ta srubke ale ten niemoge odkrecic calego zamka (sruby max zablokowane) dizs nawet wiertarka z koncowkami umarla ...
jakies sugestwie bede wdzieczny
pozdrawiam



MarcinWLKP

Post autor: MarcinWLKP » pn maja 19, 2008 22:45

Odkręć śrubkę przy kowadełku i obróć je tak że jak już zahaczysz cięgno to śrubki będą w wygodnym miejscu żeby dokręcić je od wewnątrz drzwi. Możesz zerkać czy trafiasz śrubokrętem przez dziurę od klamki po uprzednim jej zdjęciu :bigok:



MiSzOn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 554
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 16:29
Lokalizacja: Kraków/Ustrzyki Dolne
Kontakt:

Post autor: MiSzOn » pn maja 19, 2008 23:05

Albo utnij drut na wymiar. Kilka przymiarek i trochę męki, ale działa i w razie czego nie ma się co odkręcić. Ja u siebie z jednej strony się męczyłem z tym dokręcaniem, a z drugiej strony zrobiłem drucik na wymiar odpowiednio go wyginając. Było łatwiej.



Awatar użytkownika
eastwood
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:50
Lokalizacja: GD

Post autor: eastwood » wt maja 20, 2008 11:15

cześć,

Montowałem w ostatni weekend. Męczyłem się z tymi drutami, aż mi się zamek przyblokował. Wyjąłem całość z drzwi i... okazało się, że jest tam idealne miejsce na montaż tego drutu od siłownika.
W miejscu montażu tego drucika fabrycznego do zamka jest jeszcze jeden otwór. Odkręć sobie zamek z drzwi by zobaczyć jak to wygląda. Będzie ci łatwiej potem założyć (bo wchodzi tylko pod konkretnym kątem). Wkręć z powrotem zamek, załóż drut od centrala na siłownik (zagnij jego prostą końcówkę z literkę L) i montuj w fabryczny otwór. Wszystko pasuje, central chodzi aż miło.
Pozd



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 447 gości