opadajace zaglowki i zaglowki na tylna kanape

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

opadajace zaglowki i zaglowki na tylna kanape

Post autor: gixy » pt maja 16, 2008 14:46

Witam

czy macie jakis sposob na opadajace zaglowki na przednich fotelach?-co je wysune tak jak chcialbym by byly- to wystarczy sie o nie lekko oprzec glowa-do tego jeszcze podskoczyc na jakims wyboju na drodze i one sie zapadaja- nie wiem czy to sie te rowki regulacyjne wyrobily (a jesli tak to czy da sie cos z tym zrobic?) czy o co biega?

A kwestia druga-moja golfina poczicna:) nie ma na tylnej kanapie zaglowkow. Jak juz je dostane-jak je wmontowac z tylu? Robil juz ktos z Was cos takiego? W ogole nie mam pojecia jak sie do tego zabrac :hmm: .
Poradzcie cos prosze :chytry:



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pt maja 16, 2008 16:33

W siedzeniach tam gdzie wchodzą zagłówki są te plastiki i tam po wsunięciu zagłówków powinno się wsunąć zawleczki ty ich chyba nie masz


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

_clippo_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 20:36
Lokalizacja: Giżycko / Gdynia
Kontakt:

Post autor: _clippo_ » pt maja 16, 2008 18:07

Przypuszczam podobnie jak grandilodz, ze nie masz tych zawleczek, moglbys sprobowac je dorobic z drutu, badz dostac na szrocie za grosze. Jezeli je masz to moglbys sprobowac ladnie owinac czyms pałąk od zaglowkow, zwiekszajac tym samym jego srednice, tak zeby wchodzil "ciezko". Co do zaglowkow z tylu to sadze ze wystarczyloby zrobic dziurki w zaglowkach, wywiercic na odpowiednia dlugosc i wstawic korki, ale moze sie myle... :bajer:



cezarek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 16:11
Lokalizacja: malbork
Kontakt:

Post autor: cezarek » sob maja 17, 2008 01:03

_clippo_ pisze:Przypuszczam podobnie jak grandilodz, ze nie masz tych zawleczek, moglbys sprobowac je dorobic z drutu, badz dostac na szrocie za grosze. Jezeli je masz to moglbys sprobowac ladnie owinac czyms pałąk od zaglowkow, zwiekszajac tym samym jego srednice, tak zeby wchodzil "ciezko". Co do zaglowkow z tylu to sadze ze wystarczyloby zrobic dziurki w zaglowkach, wywiercic na odpowiednia dlugosc i wstawic korki, ale moze sie myle... :bajer:
Te spinki o których mowa sa do tego aby zagłówek nie wychodzil z fotela a nie do trzymania wysokości zagłówka a jak chcesz wyjać zagłówek tylni czy to przedni to własnie musisz wyciagnac te spinki o których była mowa bynalmniej ja tak miałem u siebie w MK3 spinki nie miały nic wspólnego z wysokością ale to był 92 rok poczatek serii to moze potem cos szkopy zmienili
Ostatnio zmieniony sob maja 17, 2008 01:07 przez cezarek, łącznie zmieniany 1 raz.


(...TYLKO TWARDZIELE PIERDZĄ PRZY LANIU..)
( )---vw---( )

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: gixy » sob maja 17, 2008 01:15

ok, dobra to z rana popratrze jak to wyglada i cos podumam, jak je troszke "pogrubic" by nie byly takie luzne



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości