GOLF III, 1.8, 5 drzwi, co to jest za kapsel???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dinus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 06, 2005 23:34
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

GOLF III, 1.8, 5 drzwi, co to jest za kapsel???

Post autor: dinus » czw paź 06, 2005 23:57

Witam Wszystkich,

Jestem kompletnym laikiem w tym temacie wiec moje pytanie moze dla Was wydawac sie glupie.
Dzisiejszej nocy skradzono mi z samochodu kolpaki oraz mala listwe. Zauwazylem rowniez ze na dwoch kolach po samym srodku, pomiedzy czterema srubami jest jakis metalowy kapsel a (zaznaczony strzalka) na dwoch kolach, natomiast na pozostalych nie ma. Chcialbym sie dowiedziec co to jest, do czego to sluzy i gdzie to dokupic? Czy to zgubilem czy rowniez mi ukradziono? Poszukuje rowniez listwy (zaznaczona na zdjeciu strzalka), ktora powinna byc na lewym tylnym blotniku, takie malenstwo. Prosze o pomoc gdzie mozna ja kupic.
Zauwazylem rowniez, ze bebny, te za stalowa felga sa przyrdzewiale. Czy powinienem sie tym martwic?

Z gory dziekuje za wyrozumialosc i pomoc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » pt paź 07, 2005 00:05

ten kapsel masz pewnie na tylnych kołach ? to zaślepka łożyska.....;) z przodu tego nie ma...... co do bębnów to normalne, że są pordzewiałe.....nie musisz się tym martwić ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

dinus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 06, 2005 23:34
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: dinus » pt paź 07, 2005 00:25

Jeszcze mam jedno glupie pytanko. Gdzie moge sprawdzic ilu calowe sa to felgi aby dokupic kolpaki?



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » pt paź 07, 2005 00:30

zobacz na oponie.....będziesz miał prawdopodobnie napis 175/70/R13......to znaczy że felga ma 13 cali.....napisałem prawdopodobnie bo właśnie takie felgi wyjeżdżały w podstawowych wersjach golfa....


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości