łuszczy się ten czarny chropowaty plastik na zderzaku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

łuszczy się ten czarny chropowaty plastik na zderzaku

Post autor: jorgus7 » pn maja 12, 2008 21:05

witam,

na przednim zderzaku ten czarny plastik o chropowatej strukturze strasznie się mi łuszczy, odchodzi i są takie głębokie ślady po tym. czy da sie to jakoś zaszpachlować? i jak to w ogóle pomalować np pod kolor samochodu bo znajomy lakiernik mi powiedział ze tak czy siak z nawet niewiadomo jakim podkładem po pol roku bedzie farba z tego odchodzic... nie wiem ile w tym prawdy bo sie nie znam :/



jantar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 14:39
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: jantar » wt maja 13, 2008 10:17

Prawdopodobnie znajomy ma rację, ale inna sprawa że na 100% masz nieoryginalny zderzak, bo w oryginale ile lat by nie miał takie coś nie wystąpi. Więc szkoda twoich pieniędzy na jego renowację, lepiej poszukać oryginału na szrocie.



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » wt maja 13, 2008 10:39

tak jak kolega pisze orginal lub z tego co masz zedrzec wszystko co odlazi, wyrownac go i dopiero pomalowac, zreszta ogginal pewnie tez bedziesz malowal


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » wt maja 13, 2008 17:17

nie wiem sam czy org czy nie... taki był jak kupiłem ale autko kiedys była lekko pukniete i zderzk był amlowany tyle ze nie ta chropowata warstwa i lakiernik co robił mowił "dobrze ze oryginalny bo podróbka by pekła" ...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości