Strasznie przerywa 1.8 KR

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

FiLiP_GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 15:51
Lokalizacja: SoPoT
Kontakt:

Strasznie przerywa 1.8 KR

Post autor: FiLiP_GHL » ndz maja 11, 2008 08:58

mianowicie pojawił sie problemik na jedynce przerywa od 4tys ale przyspiesza dalej ale z takim przerywaniem.. na dwójce od 2tys przerywa ale tez przyspiesza.. efekt taki jakby przewody padły od świec czy coś.zalozylem drugie nowe przewody i swiece i kopułke z palcem zeby zobaczyc tylko czy to to i niestety dalej przerywa.. :grrr: wie moze ktos co mu jest ??
Ostatnio zmieniony ndz maja 11, 2008 09:15 przez FiLiP_GHL, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » ndz maja 11, 2008 09:32

myśle ze trzeba będzie dobrze ustawić zapłon i wtedy dopiero sprawdzić po kolei wszystko z ukłądem zapłonowym począwszy od modułu i cewki -



FiLiP_GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 15:51
Lokalizacja: SoPoT
Kontakt:

Post autor: FiLiP_GHL » ndz maja 11, 2008 09:37

ehh i to tak nagle coś mu odbiło. w poniedziałek pojade nim do elektronika takiego i zobaczymy co on mi powie.a moduł zapłonowy jak bym zalozyl inny ? to moze coś zmienic ? musza byc takie same oznaczenia jak na tym moim ?



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » ndz maja 11, 2008 09:40

nie koniecznie od PL -a też podejdzie cewka moduł itp

[ Dodano: Nie Maj 11, 2008 09:41 ]
sam rozdielacz paliwa zobacz czy jest szczelny



FiLiP_GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 15:51
Lokalizacja: SoPoT
Kontakt:

Post autor: FiLiP_GHL » ndz maja 11, 2008 09:58

hm czyli cewka i moduł od 16v musi byc bo mam GX jakiegos 8v na mechanicznym wtrysku i chcialem zoabczyc od niego ale spoko poczekam na ziomka co ma PL-ke i postaram sie poprzekładać.ale to dziwne kurde czasem przerwie czasem nie a wczoraj to caly czas masakra a jak jade spokojnie niedaje w palnik to nieprzerywa nic...



Awatar użytkownika
dan_25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 18:54
Lokalizacja: Woźniki [ SLU ]
Kontakt:

Post autor: dan_25 » ndz maja 11, 2008 19:13

Witam! mam w swoim golfie 1,8 16v pl i niedawno miałem coś podobnego jak dawałem w palnik i jeżdziłem po dziurach to przerywał a nawet strzelał w wydech i okazało sie że miałem lużnom kostkę w aparacie zapłonowym( czujnik halla) podczas drgań traciła styk i przerywał więc sprawdz i wyczyść wszystkie styki ( aparat,moduł,cewka)może to pomoże pozdro nara :bajer:


MK III >> mój zielony dupoVWóz :hmm:
viewtopic.php?f=88&t=199091" onclick="window.open(this.href);return false;

MK I >> moja nowa zabawka :satan:
viewtopic.php?p=3387489#3387489" onclick="window.open(this.href);return false;

FiLiP_GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 15:51
Lokalizacja: SoPoT
Kontakt:

Post autor: FiLiP_GHL » ndz maja 11, 2008 20:50

cewke i moduł z PL-ki mialem i pupa dalej to samo :grrr: od 4tys na 1ce przerywa ale wkreca sie dalej ale z przerywaniem.. ehh i na kazdym biegu to samo tyle ze od zera przerywa ehh



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » ndz maja 11, 2008 22:31

Witam jesli to nie zapłon to sprawdz sobie wiazke kabli która lecą do wtrysków odpal maszyne i ruszaj nimi moze niema gdzes styku . A na postoju jest to samo czy tylko wczasie jazdy jak są drgania . Wtyczka do pompy paliwa prądy są . A czujnik temperatury w autach na pełnej szprycy odpowiada za wiele rzeczy .pzdro.



FiLiP_GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 15:51
Lokalizacja: SoPoT
Kontakt:

Post autor: FiLiP_GHL » pn maja 12, 2008 05:10

na postoju wciskam gaz to normalnie do końca idzie bez problemow a jak jade to przerywanie jest.ale to ciekawe bo jak jade spokojnie to luzik ale max obroty to 2-3 tys powyzej juz takie przerywanie sie robi-nieszarpie autem tylko tak przerywa ale wkręca sie powoli dalej ;/ rozdzielacz szczelny to ja juz niewiem co tam dalej moglo sie zepsuć.sproboje rano se zapłon przestawić i zobacze.

[ Dodano: 12 Maj 2008 16:28 ]
i dzisiaj jeszcze gorzej wogle sie nieda jechac caly czas przerywa ehh ciekawe czy to niewina rozdzielacza albo przepustnicy ? masakra normalnie ;/

[ Dodano: 12 Maj 2008 21:04 ]
jutro jade po wkład pompy paliwa bo tez mozliwe ze tak sie dzieje od pompy bo na luzie gaz i do konca bo pompa niema obciazenia i naladuje cisnienie a na biegu jest ciezko i niedaje rady.dam znac jak zmienie wkład.



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » pn maja 12, 2008 22:59

witam pompa paliwa moze sie zawieszac popukaj młoteczkiem w pompe ale jej nie wyjmuj tylko pukaj tam gdze przewody paliwa są jak motor zacznie głupiec to juz bedzesz wiedział . Jakby grało to sprawdz aparat kable nie lataja nic nie jest luzne wałeczek aparatu nie ma luzu. wyjmij filter paliwa iwylej paliwo do słoika ale druga strona bedziesz wiedział jak poleci muł że to filterek objawy sa bardzo podobne jak przy zawalonym filtrze . pzdro.



Awatar użytkownika
gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: śr lut 21, 2007 23:48
Lokalizacja: Kiełczów
Kontakt:

Post autor: gumiś » pn maja 12, 2008 23:23

witam u mnie ostatnio było to samo ale dopiero przerywał jak fest butowałem,okazało się pompa paliwa,powodzenia.



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » pn maja 12, 2008 23:38

Pompa nienadoąrzała pamiętajcie wymieniałcie filtry paliwa .



FiLiP_GHL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 15:51
Lokalizacja: SoPoT
Kontakt:

Post autor: FiLiP_GHL » wt maja 13, 2008 05:19

filtr nowy ma ok 3tys kilometrow i paliwo tylko 99+ z shella nic innego nietankuje.dam znac dzis jak to ogarne wszystko.

[ Dodano: 13 Maj 2008 20:40 ]
wymieniłem pompe jedną i drugą i filtr jest ciut lepiej ale dalej przerywa kur *!**@*!*!*@*@!*@* :grrr:



Awatar użytkownika
Hans-Hans
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 580
Rejestracja: wt maja 06, 2008 14:00
Lokalizacja: Dądrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Hans-Hans » wt maja 13, 2008 21:58

filter wymieniałes 3 tys km temu wygląda na to że masz syf w baku albo wtryski padają .trzeba dac je do czyszczenia może . Wylewałes paliwo ze starego filtra jak wyglądało sprawdzałes może jak nie to zobacz co masz w baku bo zawalisz cały układ . Według mnie to wtryski sa zapchane .



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 414 gości