Brak wstecznego :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
JVC82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lis 02, 2007 13:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Brak wstecznego :/

Post autor: JVC82 » ndz mar 23, 2008 16:35

Witam...mam pytanie prośbe czy ktoś wie o co chodzi mam golfa II i 4 biegowa skrzynke...otóz nie wchodzi mi bieg wsteczny stalo sie to dzisiaj nagle bylo wszystko dobrze i nie moge wrzucić wstecznego...jakby cos sie zablokowalo :/ ale jak dociskam i probuje wcisnac wsteczny to albo nie moge wrzucic biegu albo wrzuci mi 1 bo jedzie do przodu :/ ogolnie to juz wczesniej mialem luzy nieraz troche ciezko wchodzil wsteczny a dzis odmowil posluszeństwa :/



Awatar użytkownika
T O M A S
_
_
Posty: 6283
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 10:58
Lokalizacja: SGL - STA - SPI
Kontakt:

Post autor: T O M A S » ndz mar 23, 2008 20:10

Powymieniaj sobie tulejki w zewnętrznym mechanizmie zmiany biegów,bo sie zużywają i od razu 2 drążki zmiany biegów,tylko sprawdz,czy są te same :grin:



Awatar użytkownika
JVC82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lis 02, 2007 13:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: JVC82 » pn mar 24, 2008 20:18

Udało mi sie naprawic ten problem ...chodzilo o to ze z tyłu silnika wychodzi drążek i łaczy sie z taką kolką gumową i tam mialem luzy musze ja wymienić...tymczasowo wsadzilem tam kawałek drewna i biegi wchodza jak malina ...czy ktoś wie jak ta częśc sie nazywa i jak ja wymienic ?? od razu moze bym wymienił tzw. jabłuszko przy gałce tez widzialem troche lużno chodzi ??



knocik7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 14:15
Lokalizacja: Zmc

Post autor: knocik7 » ndz maja 11, 2008 14:19

Ja mam problem z vw polo nigdzie nie mogłem uzyskać pomocy więc pisze to tu taj na forum golfa w końcu vw
Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu Kiedy zapinam wsteczny to tak jak by 1 wchodziła w ogóle nie działa
Tak samo z siebie to wzięło.
Czy to jest poważna usterka?????????



Awatar użytkownika
Biolyvyoob
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: pn maja 23, 2005 11:02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Biolyvyoob » pn maja 12, 2008 00:42

JVC82 pisze:Udało mi sie naprawic ten problem ...chodzilo o to ze z tyłu silnika wychodzi drążek i łaczy sie z taką kolką gumową i tam mialem luzy musze ja wymienić...tymczasowo wsadzilem tam kawałek drewna i biegi wchodza jak malina ...czy ktoś wie jak ta częśc sie nazywa i jak ja wymienic ?? od razu moze bym wymienił tzw. jabłuszko przy gałce tez widzialem troche lużno chodzi ??
Poszukaj można kupić kompletne zestawy naprawcze do zewn. mechanizmu, tam masz wszystko co będzie Ci potrzebne


Potrzebujesz części ?? Napisz do mnie, mam wiele części do MK2 , MK3

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości