Tylna wycieraczka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MariuszKa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 09:09
Lokalizacja: Andrychów

Tylna wycieraczka

Post autor: MariuszKa » sob maja 10, 2008 19:34

Witam. W końcu stałem się posiadaczem Golfa IV TDi 101 Km :okej: . Szukałem na forum podobnej tematyki ale nie znalazłem.Jest problem z tylną wycieraczką. Spryskiwacz działa le wycieraczka ani rusz. sprawdzałem bezpiecznik i okazało się że jest spalony. No to wymieniłem bezpiecznik i co .... znowu sie spalił. Nie wiem dlaczego się tak dzieje . Proszę o sugestię. Co może być do bani??
Z góry dziękuje.



Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » sob maja 10, 2008 19:53

zobacz może masz zapieczoną, zasyfioną na tej tulei tu masz foto poradę jak rozebrać i co wyczyścić żeby chodziło http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... pryskiwacz



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob maja 10, 2008 20:00

lub zwarcie(przetarte)przewody na łączenu klapy z dachem



MariuszKa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 09:09
Lokalizacja: Andrychów

Post autor: MariuszKa » ndz maja 11, 2008 16:09

[ Dodano: 13 Maj 2008 16:23 ]
Witam. No i lipa. Rozkręciłem mechanizm i okazało się że tam nie jest nic zapieczone i nie ma żadnej rdzy. Przy klapie też nie ma żadnego przetarcia przewodu.
Więc dalej nie wiem co mu jest????? Może silniczek spalony i dlatego nie działa? Po prostu nie wiem. Co myślicie co może być??
Ostatnio zmieniony wt maja 13, 2008 16:24 przez MariuszKa, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 263 gości