2E przy gwałtownym przygazowaniu przygasa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

2E przy gwałtownym przygazowaniu przygasa

Post autor: dnadna » wt maja 06, 2008 23:34

na postoju wolne obroty nie falują i stoją na 800 ale
jak depne raptownie gazu to idą np do 3000 po czym spadają do prawie zera az swiatla przygasają i idą znowu stabilizują się na 800 .

czy to normalne ?

no węże podciśnienia są nowe powiedziałbym ze na 99,99 % szczelne
ale miałem tak od zawsze ...
Ostatnio zmieniony wt maja 06, 2008 23:40 przez dnadna, łącznie zmieniany 2 razy.



ar2ek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw mar 06, 2008 23:16
Lokalizacja: Śląskie - Siewierz i okolice
Kontakt:

Post autor: ar2ek » wt maja 06, 2008 23:48

Witam
to moze byc czujnik przepustnicy, da sie go rozebrac , zobacz czy grafit nie jest juz wytarty, nowy czujnik zamiennik halla to 180 zeta. Sprawdziłbym tez przpeływomierz, moze tez miec wytarty grafit lub spręzyna się zmęczyła i trzeba by go "podregulować", mozesz spróbowac sam, tam jest takie kóło do regulacji ( po zdjeciu plastykowej pokrywy) , przesun o jeden ząbek w prawo lub w lewo i popróbuj czy jest lepiej, jak tak wyleczyłem swojgo golfa, kiedy okazało sie że miał zbyt bogata mieszanke i dusił się przy przyspieszaniu. Przyznam sie że mi tez czasem się zdarza że obroty zbyt spadną , ale nie znalazłem na to jeszcze lekarstwa, a zdarza sie to tak rzadko , ze sie tym nie przejmuje.

pozdro


ar2ek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości