Silnik ABD i gaz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sekol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 29, 2004 16:48
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: sekol » śr wrz 28, 2005 09:45

Mnie osobiscie jest zupelnie obojetne czy mam jakis korek na zderzaku czy nie mam. Potrafie jednak sobie wyobrazic, ze istnieja ludzie, ktorych gust estetyczny mocno by cierpial z tego powodu i woleliby ukryc ten korek.
Musisz wywazyc co jest dla Ciebie wazniejsze - brak "szpecacego" korka czy wygoda bo pamietaj, ze gaz tankujesz czesciej bo co ok. 300 km. Za kazdym razem wkrecac jakis reduktor? Ja juz przyzwyczailem sie do tego, ze tylko podjezdzam, mowie "do pelna prosze" i niczego nie dotykam :-)

adamo122: te 8,5 litra to na trasie rozumie?



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » pt wrz 30, 2005 17:34

sekol
te 8,5 litra to tryb mieszany
tzn dojeżdzam do pracy troche po mieście troche za miastem
powiem szczerze , ze sam sie dziwie ze tak mało mi pali, ale ciesze sie z tego powodu


a wlew mam w zderzaku i myśle , ze to najwygodniejsze
pozdrawiam



Awatar użytkownika
maverik
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: sob wrz 10, 2005 18:56
Lokalizacja: Whitestock

Post autor: maverik » pt wrz 30, 2005 20:40

jeszcze taka mala sugestia odnosnie wlewu gazu przy wlewie paliwa

ja mam wlew rowniez w zderzaku z prawej strony samochodu zaraz za kolem i prawde mowiac bardzo to sobie chwale, korka nie widac za specjalnie i nie mam zadnego problemu z tankowaniem
pisales cos na temat tego ze proponowali ci wlew gazu zaraz przy wlewie baku z zastosowaniem "redukcji", powiem tak wyobraz sobie sytuacje, chcesz zatankowac gaz i pada deszcz , musisz wyjsc z samochodu i wkrecic swoja redukcje gdzie normalnie uchylisz tylko lekko okno i zaplacisz panu za gaz, druga sprawa, jak jedziesz np do niemiec to musisz miec podobna redukcje bo oni maja inne koncowki od gazu. kolejny problem u ciebie, a w tajemnicy powiem ci ze jak musialem sie meczyc z ta redukcja wlasnie u niemcow to od tej pory nie chce nawet na cos takiego patrzec i dziekuje bogu ze ktos wymyslil wlew w zderzaku. strasznie meczace te wkrecanie a jak jeszcze zle wkrecisz to polowa ci ucieknie
wybor nalezy do ciebie to tylko moje zdanie



Awatar użytkownika
PIIOTER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: czw cze 02, 2005 09:28
Lokalizacja: \\//\\//-L-U-B-A-Ń-\\//\\//

Post autor: PIIOTER » pt wrz 30, 2005 21:47

Oki bardzo dziekuję za obiektywne opinie prawdopodobinie zdecyduję się na bezproblemowy wlew w zderzaku. Cenię sobie wygode heheh dzięki:)


Golf III is great

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 427 gości