Wydech MK2 1.8 pytanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
GEORG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:55
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

Wydech MK2 1.8 pytanie

Post autor: GEORG » śr wrz 28, 2005 20:43

Mam pytanie do właścicieli MK2 ze sportowym tłumikiem
Planuje założyć do swojego Golfika sportowy tłumik. Prawdopodobnie będzie KM MALON albo ULTER. W rachube wchodzą końcówki 2X80 albo coś koło tego.
Tutaj jest moje pytanie. Jakie wymiary musi mieć tłumik żeby się zmieścił do Golfika?
Chodzi mi oczywiście o wymiary puszki.
Na ALLEGRO tyle tego że już zgłupiałem.
Jak nie pamiętacie wymiarów to może linki do tłumików jakie macie u siebie założone.

Z góry wszystkim wielkie dięki i :pub:


VW RULEZ :)

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » śr wrz 28, 2005 21:01

Chłopie podjedź sobie do zakłądu, który zajmuje się dystrybucją ULATERA, tam nawet kupisz dedykowane do Mk III, nic nie musisz wtedy spawać...

www.ulter.com.pl


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » śr wrz 28, 2005 22:00

Mozesz podjechać do Ultera ale tak: za wydech pod konkretny model samochodu zaplacisz 500 zł a za uniwersalny 300 zl.kupujac uniwersalny za montaz dasz 50 zł(dorobienie zczepow -kwestia 15 minut i zlozone).Tym bardziej ze jak dzwoniłem do ultera to uniwersalne tłumiki wchodza do golfów bezproblemu.Ja ma załozony firmy Kat expo i tez byl uniwersalny i nienazekam.Przyjemny basik sie sączy:-)
http://www.kat-expo.pl/


Pozdro



Awatar użytkownika
andrew6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt paź 19, 2004 13:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: andrew6 » czw wrz 29, 2005 14:48

Ostatnio wymieniałem juz dobrze wsyłuzone niestety sporo zjedzone przez wsteretna ruda orginalne tłumiczki w swoim mk2, a co sie okazuje ze zaden tłumik polskiej produkcji (izawit, itd itc ) juz niespełnia tak dobrze swojej roli jak poprzednik na wolnych obrotach przyjemny basik natomiast przy wyzszych stawał sie bardzo dokuczliwy, reklamowałem wstawili mi bosala cos sie porawilo autko jest cichsze mruczy sobie przy mocniejszym dodawaniu gazu dokupiłem koncóweczke i ma to jakis wyglad ...
Z jednej strony frajda przy basowym pomruku i zwrócenie na siebie uwagi (zmiana charakterku autka), z drugiej strony olbrzymi dyskonfort tymbardziej przy otwartym oknie kiedys miałem w planach wymiane tłumika na sportowy ale te doświadczenia zmieniły zupełnie moje rozumowanie i w tym momemcie i tak autko dla mnie zbyt mocno mruczy tymbardziej na trasie...
Ale takie cos porostu trzeba lubic a sa tłumiki sportowe ktore murcza tylko z tyłu a nie wszedzie gdzie sie da :jezor:
Moim zdaniem załoz sobie jakąs przyjazna dla oka końcówke i niemecz sie z 2x wiekszym hałasem w aucie.
Powodzenia



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » czw wrz 29, 2005 16:50

I tu sie mylisz!Ja wlasnie mam delikatny basik i nawet w trasie nieprzeszkadzaJniejest głosny tylko sobie mruczy!I nieuważam zeby montowacsama koncówke bo jak dla mnie to troche nie tego:-)



Awatar użytkownika
Knutek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 12:21
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Knutek » pt wrz 30, 2005 17:41

Witam! Mam do Was pytanko tego typu, ze chce zalozyc sportowy wydeszek i zglebic mojego MK II, ale wyszedl problem tego typu, ze jedno wyklucza drugie, poniewaz jak go obnize to mi sie tlumi nie zmiesci bo jest to taka locha ze beda wszystkie muldy i krawezniki moje. Doradzcie mi cos czy zostawic seryjne zawieszenie ale przyjemny basik :) czy zrezygnowac z basiku i miec ciekawsze zakrety :)???? Z gory dzieki za pomoc.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości