znowu wariuje wskaźnik paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

znowu wariuje wskaźnik paliwa

Post autor: kapalek » pn kwie 28, 2008 15:15

znowu dzisiaj po zatankowaniu do pełna wskazówka powędrowała do końca skali by później podczas jazdy opaść praktycznie do zera. po chwili zaczęła znów sie bardzo wolno podnosić i po ponad godzinie jazdy doszła do stanu mniej wiecej zgodnego z tym co w baku. co może być przyczyną ?może zegary? ktos mi napisał już ze to może byc masa? i przede wszystkim jak wyeliminowac usterke!


nowe świerze fotki wnętrza - radio,vento tunel,zegary, nakładki alu od audi tt, polerka wydechu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1986712#1986712

pablodesign
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt mar 28, 2008 11:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pablodesign » pn kwie 28, 2008 16:24

Witam!

Dwa dni temu zatankowalem do pelna i mam dokladnie te same objawy (MK3 Variant 95 rok). Wskazowka nagle spada do zera, za chwile sie podnosi - przy czym u mnie sie podnosi szybko. Pozniej jakies hamowanie czy zakret i znow mam 0 na wskazniku.

Zauwazylem jeszcze ze po przejechaniu okolo 70km juz sie prawie to nie zdaza, wyglada wiec na to ze plywak sie chyba wytarl (z tego co czytalem sa tam jakies sciezki) w tym maksymalnym polozeniu.



kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: kapalek » pn kwie 28, 2008 19:27

fakt że wskazówka opada po jeździe na nierównościach, przy pełnym baku. jak wyjeżdzam ze stacji i jade po równym asfalcie dłuższy kawałek ok 50km i więcej)to nie opadnie i zdarza sie to tylko raz od razu po zatankowaniu, jak już jest mniej paliwa w baku to wskaźnik zachowuje się ok.


nowe świerze fotki wnętrza - radio,vento tunel,zegary, nakładki alu od audi tt, polerka wydechu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1986712#1986712

pablodesign
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt mar 28, 2008 11:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pablodesign » wt kwie 29, 2008 09:33

W dlugi weekend biore sie troche za podreperowanie mojego auta, pewnie zajrze w bagazniku do pompy i wyjme plywak, wtedy dam znac co i jak. Widac mamy dokladnie ten sam problem - mam przejechane ponad 80km od pelnego baku i wskazowka juz dziala normalnie.

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » śr kwie 30, 2008 02:49

Masa panowie raczej albo mechanizm pomiarowy w baku się wiesza


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości